Map
Showing 1 to 10 of 24 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0229065 seconds)
‹
›
$289,900
2
Bd
2
Baths
1,068
Sq. Ft.
3 Woodstock Meadows, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
RE/MAX Bell Park Realty
Swipe
0
$289,900
3 Woodstock Meadows, Woodstock, CT 06281
Baths
1,068
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$271
Taxes
$2,797
HOA
$350
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$630,000
5
Bd
2
Baths
3,215
Sq. Ft.
1645 Route 169 Route, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
RE/MAX Bell Park Realty
Swipe
0
$630,000
1645 Route 169 Route, Woodstock, CT 06281
Baths
3,215
Sq. Ft.
4.90
Acres
$/Sq. Ft.
$196
Taxes
$7,646
HOA
-
Year Built
1963
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$595,000
3
Bd
2
Baths
2,464
Sq. Ft.
1393 Route 169 , Woodstock, CT 06281
Brokered By:
RE/MAX Bell Park Realty
Swipe
0
$595,000
1393 Route 169 , Woodstock, CT 06281
Baths
2,464
Sq. Ft.
2.22
Acres
$/Sq. Ft.
$241
Taxes
$6,344
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$199,900
2
Bd
1
Baths
1,248
Sq. Ft.
1226 169 Route, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
Pine Knoll Real Estate
Swipe
0
$199,900
1226 169 Route, Woodstock, CT 06281
Baths
1,248
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$160
Taxes
$2,280
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$375,000
2
Bd
1
Baths
1,274
Sq. Ft.
140 Tripp Road, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$375,000
140 Tripp Road, Woodstock, CT 06281
Baths
1,274
Sq. Ft.
0.40
Acres
$/Sq. Ft.
$294
Taxes
$3,713
HOA
-
Year Built
1840
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$1,000,000
3
Bd
2
Baths
4,190
Sq. Ft.
33 Meehan Road, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$1,000,000
33 Meehan Road, Woodstock, CT 06281
Baths
4,190
Sq. Ft.
13.35
Acres
$/Sq. Ft.
$239
Taxes
$15,078
HOA
-
Year Built
1993
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$375,000
4
Bd
1
Baths
3,070
Sq. Ft.
1210 Route 169 Route, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$375,000
1210 Route 169 Route, Woodstock, CT 06281
Baths
3,070
Sq. Ft.
2.54
Acres
$/Sq. Ft.
$122
Taxes
$3,308
HOA
-
Year Built
1760
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$379,000
2
Bd
1
Baths
888
Sq. Ft.
57 Beaver Dam Road, Woodstock, CT 06282
Brokered By:
CR Premier Properties
Swipe
0
$379,000
57 Beaver Dam Road, Woodstock, CT 06282
Baths
888
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$427
Taxes
$4,887
HOA
-
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$505,000
3
Bd
2
Baths
2,700
Sq. Ft.
35 Lebanon Hill Road, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$505,000
35 Lebanon Hill Road, Woodstock, CT 06281
Baths
2,700
Sq. Ft.
1.50
Acres
$/Sq. Ft.
$187
Taxes
$5,871
HOA
-
Year Built
2003
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$85,000
2
Bd
1
Baths
592
Sq. Ft.
69 Meadowside Road, Woodstock, CT 06281
Brokered By:
RE/MAX One
Swipe
0
$85,000
69 Meadowside Road, Woodstock, CT 06281
Baths
592
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$144
Taxes
$353
HOA
$138
Year Built
1999
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days