Map
Showing 1 to 10 of 21 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0247336 seconds)
‹
›
$499,900
3
Bd
2
Baths
1,650
Sq. Ft.
22 a Merritt Avenue, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Social & Co Realty
Swipe
0
$499,900
22 a Merritt Avenue, Woodbridge, CT 06525
Baths
1,650
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$303
Taxes
$0
HOA
$180
Year Built
2021
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$599,000
3
Bd
2
Baths
2,853
Sq. Ft.
21 Maple Vale Drive, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Priest Properties
Swipe
0
$599,000
21 Maple Vale Drive, Woodbridge, CT 06525
Baths
2,853
Sq. Ft.
1.45
Acres
$/Sq. Ft.
$210
Taxes
$13,961
HOA
-
Year Built
1978
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$849,000
5
Bd
3
Baths
2,664
Sq. Ft.
101 Ansonia Road, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Citi Atlas Real Estate Co LLC
Swipe
0
$849,000
101 Ansonia Road, Woodbridge, CT 06525
Baths
2,664
Sq. Ft.
3.64
Acres
$/Sq. Ft.
$319
Taxes
$15,034
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$499,000
4
Bd
3
Baths
2,359
Sq. Ft.
103 Ansonia Road, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Citi Atlas Real Estate Co LLC
Swipe
0
$499,000
103 Ansonia Road, Woodbridge, CT 06525
Baths
2,359
Sq. Ft.
4.63
Acres
$/Sq. Ft.
$212
Taxes
$13,002
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$429,000
2
Bd
1
Baths
1,111
Sq. Ft.
15 Beecher Road, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$429,000
15 Beecher Road, Woodbridge, CT 06525
Baths
1,111
Sq. Ft.
1.38
Acres
$/Sq. Ft.
$386
Taxes
$8,773
HOA
-
Year Built
1949
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$900,000
4
Bd
3
Baths
2,976
Sq. Ft.
16 Wolf Tree Drive, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Houlihan Lawrence WD
Swipe
0
$900,000
16 Wolf Tree Drive, Woodbridge, CT 06525
Baths
2,976
Sq. Ft.
1.87
Acres
$/Sq. Ft.
$302
Taxes
$15,214
HOA
-
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$915,000
5
Bd
4
Baths
3,953
Sq. Ft.
5 Spoke Drive, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$915,000
5 Spoke Drive, Woodbridge, CT 06525
Baths
3,953
Sq. Ft.
1.38
Acres
$/Sq. Ft.
$231
Taxes
$15,066
HOA
-
Year Built
1961
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$1,199,000
4
Bd
2
Baths
3,100
Sq. Ft.
268 Newton Road, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Houlihan Lawrence WD
Swipe
0
Virtual
$1,199,000
268 Newton Road, Woodbridge, CT 06525
Baths
3,100
Sq. Ft.
5.18
Acres
$/Sq. Ft.
$387
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$749,000
4
Bd
3
Baths
2,796
Sq. Ft.
45 Ansonia Road, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Houlihan Lawrence WD
Swipe
0
$749,000
45 Ansonia Road, Woodbridge, CT 06525
Baths
2,796
Sq. Ft.
1.05
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$13,885
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Days
›
$649,000
5
Bd
4
Baths
5,246
Sq. Ft.
345 Rimmon Road, Woodbridge, CT 06525
Brokered By:
Derek Greene
Swipe
0
$649,000
345 Rimmon Road, Woodbridge, CT 06525
Baths
5,246
Sq. Ft.
1.78
Acres
$/Sq. Ft.
$124
Taxes
$20,576
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Days