Map
Showing 1 to 10 of 15 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0186072 seconds)
‹
›
$419,900
3
Bd
2
Baths
1,275
Sq. Ft.
21 Birge Avenue, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Kings of the House LLC
Swipe
0
$419,900
21 Birge Avenue, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,275
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$329
Taxes
$6,813
HOA
-
Year Built
2020
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Hours
›
$461,900
3
Bd
2
Baths
1,890
Sq. Ft.
15 Third Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$461,900
15 Third Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,890
Sq. Ft.
0.18
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$6,868
HOA
-
Year Built
2022
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$419,900
3
Bd
2
Baths
1,862
Sq. Ft.
7 Cannon Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Merrigan & Lefebvre Realty
Swipe
0
$419,900
7 Cannon Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,862
Sq. Ft.
0.36
Acres
$/Sq. Ft.
$226
Taxes
$3,545
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$260,000
3
Bd
1
Baths
1,464
Sq. Ft.
314 S. Elm Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Santa Realty
Swipe
0
$260,000
314 S. Elm Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,464
Sq. Ft.
0.35
Acres
$/Sq. Ft.
$178
Taxes
$5,023
HOA
-
Year Built
1962
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$279,900
5
Bd
2
Baths
2,285
Sq. Ft.
33 Thomas Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Merrigan & Lefebvre Realty
Swipe
0
$279,900
33 Thomas Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
2,285
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$122
Taxes
$5,008
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$349,900
3
Bd
2
Baths
1,048
Sq. Ft.
17 Trinity Lane, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Oxford Realty
Swipe
0
$349,900
17 Trinity Lane, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,048
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$334
Taxes
$5,187
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$359,900
3
Bd
1
Baths
1,292
Sq. Ft.
10 Lin Sal Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Naples Realty Group, LLC
Swipe
0
Virtual
$359,900
10 Lin Sal Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,292
Sq. Ft.
0.26
Acres
$/Sq. Ft.
$279
Taxes
$5,436
HOA
-
Year Built
1956
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$319,900
3
Bd
1
Baths
1,086
Sq. Ft.
27 Highland Road, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Merrigan & Lefebvre Realty
Swipe
0
$319,900
27 Highland Road, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,086
Sq. Ft.
0.33
Acres
$/Sq. Ft.
$295
Taxes
$4,595
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$349,900
4
Bd
1
Baths
1,728
Sq. Ft.
8 James Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Coldwell Banker Calabro
Swipe
0
$349,900
8 James Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,728
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$202
Taxes
$5,291
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$359,900
3
Bd
1
Baths
1,268
Sq. Ft.
134 Sunset Street, Windsor Locks, CT 06096
Brokered By:
Trend 2000 Real Estate
Swipe
0
$359,900
134 Sunset Street, Windsor Locks, CT 06096
Baths
1,268
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$284
Taxes
$4,591
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
29 Days