Map
Showing 1 to 10 of 15 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0223978 seconds)
‹
›
$385,000
3
Bd
2
Baths
1,498
Sq. Ft.
66 Lynwood Drive, Windham, CT 06226
Brokered By:
RE/MAX One
Swipe
0
$385,000
66 Lynwood Drive, Windham, CT 06226
Baths
1,498
Sq. Ft.
0.47
Acres
$/Sq. Ft.
$257
Taxes
$7,342
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$289,900
3
Bd
1
Baths
960
Sq. Ft.
155 Southridge Drive, Windham, CT 06226
Brokered By:
Choice Realty
Swipe
0
$289,900
155 Southridge Drive, Windham, CT 06226
Baths
960
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$302
Taxes
$4,678
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$999,000
3
Bd
2
Baths
1,808
Sq. Ft.
254 Beaver Hill Road, Windham, CT 06256
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$999,000
254 Beaver Hill Road, Windham, CT 06256
Baths
1,808
Sq. Ft.
70.78
Acres
$/Sq. Ft.
$553
Taxes
$10,500
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$289,000
3
Bd
2
Baths
912
Sq. Ft.
1 Gem Drive, Windham, CT 06226
Brokered By:
Home Selling Team
Swipe
0
$289,000
1 Gem Drive, Windham, CT 06226
Baths
912
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$317
Taxes
$5,826
HOA
-
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$118,999
2
Bd
1
Baths
1,012
Sq. Ft.
5 Fairway Drive, Windham, CT 06256
Brokered By:
A Vo Real Estate
Swipe
0
$118,999
5 Fairway Drive, Windham, CT 06256
Baths
1,012
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$118
Taxes
$1,339
HOA
$550
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$165,500
3
Bd
2
Baths
1,152
Sq. Ft.
28 Circle Drive, Windham, CT 06256
Brokered By:
Choice Realty
Swipe
0
$165,500
28 Circle Drive, Windham, CT 06256
Baths
1,152
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$144
Taxes
$1,794
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$59,999
2
Bd
1
Baths
928
Sq. Ft.
2 Circle Drive, Windham, CT 06256
Brokered By:
Jenks Realty
Swipe
0
$59,999
2 Circle Drive, Windham, CT 06256
Baths
928
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$65
Taxes
$919
HOA
$841
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Days
›
$249,999
3
Bd
1
Baths
950
Sq. Ft.
22 Spring View Lane, Windham, CT 06226
Brokered By:
The Hive Real Estate LLC
Swipe
0
$249,999
22 Spring View Lane, Windham, CT 06226
Baths
950
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$263
Taxes
$5,006
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
30 Days
›
$135,000
3
Bd
2
Baths
1,269
Sq. Ft.
17 Haley Lane, Windham, CT 06256
Brokered By:
List N Show LLC
Swipe
0
$135,000
17 Haley Lane, Windham, CT 06256
Baths
1,269
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$106
Taxes
$1,874
HOA
$879
Year Built
2002
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days
›
$200,000
3
Bd
1
Baths
2,219
Sq. Ft.
363 Windham Road, Windham, CT 06226
Brokered By:
Christine Homa
Swipe
0
$200,000
363 Windham Road, Windham, CT 06226
Baths
2,219
Sq. Ft.
0.66
Acres
$/Sq. Ft.
$90
Taxes
$5,050
HOA
-
Year Built
1910
Status
Active
FeeKeeper
FK
37 Days