Map
Showing 1 to 10 of 79 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0594822 seconds)
‹
›
$1,460,000
2
Bd
2
Baths
1,416
Sq. Ft.
781 Post Road #102, Westport, CT 06880
Brokered By:
Boost Real Estate Group
Swipe
0
Virtual
$1,460,000
781 Post Road #102, Westport, CT 06880
Baths
1,416
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$1,031
Taxes
$9,999
HOA
$450
Year Built
2025
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$1,449,000
2
Bd
2
Baths
2,161
Sq. Ft.
104 Harvest Commons, Westport, CT 06880
Brokered By:
Higgins Group Real Estate
Swipe
0
Virtual
$1,449,000
104 Harvest Commons, Westport, CT 06880
Baths
2,161
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$671
Taxes
$8,668
HOA
$497
Year Built
1981
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$3,990,000
5
Bd
5
Baths
7,409
Sq. Ft.
13 Rockyfield Road, Westport, CT 06880
Brokered By:
Higgins Group Bedford Square
Swipe
0
$3,990,000
13 Rockyfield Road, Westport, CT 06880
Baths
7,409
Sq. Ft.
1.12
Acres
$/Sq. Ft.
$539
Taxes
$27,192
HOA
-
Year Built
2006
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$4,100,000
6
Bd
5
Baths
6,244
Sq. Ft.
48 Woodside Avenue, Westport, CT 06880
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$4,100,000
48 Woodside Avenue, Westport, CT 06880
Single Family
6
Beds
5
Baths
6,244
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$657
Taxes
$9,187
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$2,295,000
5
Bd
4
Baths
3,970
Sq. Ft.
52 Meadow View Drive, Westport, CT 06880
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$2,295,000
52 Meadow View Drive, Westport, CT 06880
Baths
3,970
Sq. Ft.
1.35
Acres
$/Sq. Ft.
$578
Taxes
$16,225
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$2,999,000
4
Bd
4
Baths
4,312
Sq. Ft.
2 Mortar Rock Road, Westport, CT 06880
Virtual
$2,999,000
2 Mortar Rock Road, Westport, CT 06880
Baths
4,312
Sq. Ft.
0.25
Acres
$/Sq. Ft.
$696
Taxes
$16,203
HOA
-
Year Built
2016
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$1,689,000
3
Bd
2
Baths
2,138
Sq. Ft.
10 Grist Mill Lane, Westport, CT 06880
Brokered By:
The Riverside Realty Group
Swipe
0
Virtual
$1,689,000
10 Grist Mill Lane, Westport, CT 06880
Baths
2,138
Sq. Ft.
1.02
Acres
$/Sq. Ft.
$790
Taxes
$10,154
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$1,325,000
6
Bd
2
Baths
3,071
Sq. Ft.
7 Keller Lane, Westport, CT 06880
Brokered By:
The Riverside Realty Group
Swipe
0
$1,325,000
7 Keller Lane, Westport, CT 06880
Single Family
6
Beds
2
Baths
3,071
Sq. Ft.
0.37
Acres
$/Sq. Ft.
$320
Taxes
$10,731
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$6,250,000
5
Bd
6
Baths
8,466
Sq. Ft.
28 Ferry Lane, Westport, CT 06880
Brokered By:
The Riverside Realty Group
Swipe
0
$6,250,000
28 Ferry Lane, Westport, CT 06880
Single Family
5
Beds
6
Baths
8,466
Sq. Ft.
0.97
Acres
$/Sq. Ft.
$738
Taxes
$42,729
HOA
-
Year Built
2014
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$1,000,000
3
Bd
2
Baths
1,770
Sq. Ft.
4 Davenport Avenue, Westport, CT 06880
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
Virtual
$1,000,000
4 Davenport Avenue, Westport, CT 06880
Baths
1,770
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$565
Taxes
$6,086
HOA
-
Year Built
1892
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days