Map
Showing 1 to 10 of 22 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0241367 seconds)
‹
›
$450,000
3
Bd
2
Baths
1,557
Sq. Ft.
52 Wheeler Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Alpha Capital Realty, LLC
Swipe
0
$450,000
52 Wheeler Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,557
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$289
Taxes
$5,905
HOA
-
Year Built
1840
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$750,000
3
Bd
2
Baths
2,698
Sq. Ft.
146 Hollow Road, Watertown, CT 06795
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$750,000
146 Hollow Road, Watertown, CT 06795
Baths
2,698
Sq. Ft.
2.28
Acres
$/Sq. Ft.
$278
Taxes
$11,538
HOA
-
Year Built
2009
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$475,000
2
Bd
2
Baths
1,860
Sq. Ft.
166 Ice House Road #33, Watertown, CT 06779
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$475,000
166 Ice House Road #33, Watertown, CT 06779
Baths
1,860
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$255
Taxes
$8,188
HOA
$450
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$399,900
4
Bd
1
Baths
1,716
Sq. Ft.
60 Belden Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$399,900
60 Belden Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,716
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$233
Taxes
$6,113
HOA
-
Year Built
1963
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$659,000
4
Bd
2
Baths
2,475
Sq. Ft.
65 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$659,000
65 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Baths
2,475
Sq. Ft.
0.82
Acres
$/Sq. Ft.
$266
Taxes
$11,738
HOA
-
Year Built
2022
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$499,000
4
Bd
2
Baths
2,300
Sq. Ft.
117 Whispering Hill Road, Watertown, CT 06795
Brokered By:
West View Properties, LLC
Swipe
0
$499,000
117 Whispering Hill Road, Watertown, CT 06795
Baths
2,300
Sq. Ft.
0.48
Acres
$/Sq. Ft.
$217
Taxes
$6,967
HOA
-
Year Built
1973
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$375,000
2
Bd
1
Baths
1,034
Sq. Ft.
251 Riverside Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$375,000
251 Riverside Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,034
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$363
Taxes
$5,246
HOA
-
Year Built
1920
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$399,900
4
Bd
2
Baths
2,054
Sq. Ft.
93 Main Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
MoveWise Real Estate LLC
Swipe
0
$399,900
93 Main Street, Watertown, CT 06795
Baths
2,054
Sq. Ft.
0.26
Acres
$/Sq. Ft.
$195
Taxes
$6,271
HOA
-
Year Built
1919
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$759,000
4
Bd
3
Baths
2,757
Sq. Ft.
50 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$759,000
50 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Baths
2,757
Sq. Ft.
0.95
Acres
$/Sq. Ft.
$275
Taxes
$13,466
HOA
-
Year Built
2023
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Days
›
$795,000
4
Bd
2
Baths
3,856
Sq. Ft.
59 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$795,000
59 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Baths
3,856
Sq. Ft.
0.71
Acres
$/Sq. Ft.
$206
Taxes
$15,010
HOA
-
Year Built
2024
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Days