Map
Showing 1 to 10 of 117 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.1935073 seconds)
‹
›
$184,900
2
Bd
1
Baths
1,330
Sq. Ft.
925 Oronoke Road #13J, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Exceptional Real Estate LLC
Swipe
0
$184,900
925 Oronoke Road #13J, Waterbury, CT 06708
Baths
1,330
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$139
Taxes
$4,912
HOA
$380
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Hours
›
$300,000
3
Bd
1
Baths
1,290
Sq. Ft.
94 Windy Drive, Waterbury, CT 06705
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$300,000
94 Windy Drive, Waterbury, CT 06705
Baths
1,290
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$233
Taxes
$6,659
HOA
-
Year Built
1964
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
6 Hours
›
$275,000
3
Bd
1
Baths
1,770
Sq. Ft.
398 Wilson Street, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Klemm Real Estate Inc
Swipe
0
$275,000
398 Wilson Street, Waterbury, CT 06708
Baths
1,770
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$155
Taxes
$6,489
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Hours
›
$185,000
2
Bd
1
Baths
1,050
Sq. Ft.
109 Bucks Hill Road #7, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$185,000
109 Bucks Hill Road #7, Waterbury, CT 06704
Baths
1,050
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$176
Taxes
$3,122
HOA
$361
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Hours
›
$239,000
3
Bd
2
Baths
1,358
Sq. Ft.
174 Stonefield Drive #44, Waterbury, CT 06705
Brokered By:
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
Swipe
0
$239,000
174 Stonefield Drive #44, Waterbury, CT 06705
Baths
1,358
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$176
Taxes
$4,355
HOA
$324
Year Built
2006
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
12 Hours
›
$330,000
4
Bd
2
Baths
1,326
Sq. Ft.
1769 Watertown Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$330,000
1769 Watertown Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
1,326
Sq. Ft.
0.37
Acres
$/Sq. Ft.
$249
Taxes
$6,917
HOA
-
Year Built
1859
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Hours
›
$310,000
3
Bd
1
Baths
1,778
Sq. Ft.
144 New Haven Avenue, Waterbury, CT 06708
Brokered By:
Carbutti & Co., Realtors
Swipe
0
$310,000
144 New Haven Avenue, Waterbury, CT 06708
Baths
1,778
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$174
Taxes
$6,562
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Hours
›
$375,000
2
Bd
1
Baths
1,292
Sq. Ft.
99 Bouffard Avenue, Waterbury, CT 06705
Brokered By:
Crystal Realty, LLC
Swipe
0
$375,000
99 Bouffard Avenue, Waterbury, CT 06705
Baths
1,292
Sq. Ft.
0.45
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$6,536
HOA
-
Year Built
1955
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
24 Hours
›
$245,000
4
Bd
1
Baths
1,080
Sq. Ft.
64 Barbara Street, Waterbury, CT 06704
Brokered By:
Hampton Realty, LLC
Swipe
0
$245,000
64 Barbara Street, Waterbury, CT 06704
Baths
1,080
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$4,364
HOA
-
Year Built
1944
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$365,000
3
Bd
2
Baths
2,624
Sq. Ft.
44 Skyline Drive, Waterbury, CT 06706
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$365,000
44 Skyline Drive, Waterbury, CT 06706
Baths
2,624
Sq. Ft.
0.27
Acres
$/Sq. Ft.
$139
Taxes
$6,625
HOA
-
Year Built
1953
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day