Map
Showing 1 to 10 of 18 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0199839 seconds)
‹
›
$299,500
2
Bd
1
Baths
1,644
Sq. Ft.
1158 Hartford Turnpike #30, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$299,500
1158 Hartford Turnpike #30, Vernon, CT 06066
Baths
1,644
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$4,994
HOA
$300
Year Built
2006
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
16 Hours
›
$384,900
2
Bd
2
Baths
1,634
Sq. Ft.
34 Sunrise Drive, Vernon, CT 06066
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$384,900
34 Sunrise Drive, Vernon, CT 06066
Baths
1,634
Sq. Ft.
0.57
Acres
$/Sq. Ft.
$236
Taxes
$5,785
HOA
-
Year Built
1952
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$419,900
2
Bd
2
Baths
1,576
Sq. Ft.
5 Lantern Lane, Vernon, CT 06066
Brokered By:
The Wilson Company of CT
Swipe
0
$419,900
5 Lantern Lane, Vernon, CT 06066
Baths
1,576
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$266
Taxes
$6,332
HOA
$325
Year Built
2006
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$478,000
4
Bd
1
Baths
1,696
Sq. Ft.
52 Merline Road, Vernon, CT 06066
Brokered By:
CENTURY 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$478,000
52 Merline Road, Vernon, CT 06066
Baths
1,696
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$282
Taxes
$6,129
HOA
-
Year Built
1962
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$134,999
2
Bd
1
Baths
784
Sq. Ft.
325 Kelly Road #LOT M14, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Affordable Realty
Swipe
0
$134,999
325 Kelly Road #LOT M14, Vernon, CT 06066
Baths
784
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$172
Taxes
$570
HOA
-
Year Built
1982
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$79,900
2
Bd
1
Baths
924
Sq. Ft.
325 Kelly Road #LOT U10, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Sentry Real Estate
Swipe
0
$79,900
325 Kelly Road #LOT U10, Vernon, CT 06066
Baths
924
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$86
Taxes
$669
HOA
$460
Year Built
1981
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$449,000
3
Bd
2
Baths
2,404
Sq. Ft.
27 Tunnel View Terrace, Vernon, CT 06066
Brokered By:
My Realtor, LLC
Swipe
0
$449,000
27 Tunnel View Terrace, Vernon, CT 06066
Baths
2,404
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$187
Taxes
$8,315
HOA
-
Year Built
1998
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$179,000
2
Bd
1
Baths
980
Sq. Ft.
165 South Street #6, Vernon, CT 06066
Brokered By:
CB Country to Coast Realty
Swipe
0
$179,000
165 South Street #6, Vernon, CT 06066
Baths
980
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$183
Taxes
$1,903
HOA
$345
Year Built
1980
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$110,000
5
Bd
1
Baths
1,400
Sq. Ft.
7 Chestnut Street, Vernon, CT 06066
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$110,000
7 Chestnut Street, Vernon, CT 06066
Baths
1,400
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$79
Taxes
$2,526
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$399,900
3
Bd
3
Baths
1,917
Sq. Ft.
740 Dart Hill Road, Vernon, CT 06066
Brokered By:
Campbell-Keune Realty Inc
Swipe
0
$399,900
740 Dart Hill Road, Vernon, CT 06066
Baths
1,917
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$209
Taxes
$6,431
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days