Map
Showing 1 to 10 of 40 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0382468 seconds)
‹
›
$945,000
6
Bd
3
Baths
4,789
Sq. Ft.
890 Daniels Farm Road, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Fawn Realty Group LLC
Swipe
0
$945,000
890 Daniels Farm Road, Trumbull, CT 06611
Single Family
6
Beds
3
Baths
4,789
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$197
Taxes
$14,181
HOA
-
Year Built
1941
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$879,000
4
Bd
3
Baths
4,602
Sq. Ft.
80 Mariner Circle, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Howard Hanna Rand Realty
Swipe
0
$879,000
80 Mariner Circle, Trumbull, CT 06611
Baths
4,602
Sq. Ft.
1.01
Acres
$/Sq. Ft.
$191
Taxes
$16,755
HOA
-
Year Built
1966
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$765,000
5
Bd
3
Baths
3,092
Sq. Ft.
7 Merrill Road, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$765,000
7 Merrill Road, Trumbull, CT 06611
Baths
3,092
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$247
Taxes
$11,058
HOA
-
Year Built
1941
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$625,000
3
Bd
2
Baths
2,472
Sq. Ft.
315 Church Hill Road, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$625,000
315 Church Hill Road, Trumbull, CT 06611
Baths
2,472
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$10,655
HOA
-
Year Built
1923
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$664,900
3
Bd
2
Baths
2,000
Sq. Ft.
9 Academy Road, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Sky Realty Group
Swipe
0
$664,900
9 Academy Road, Trumbull, CT 06611
Baths
2,000
Sq. Ft.
1.01
Acres
$/Sq. Ft.
$332
Taxes
$10,782
HOA
-
Year Built
1969
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$669,900
4
Bd
2
Baths
2,174
Sq. Ft.
58 Colony Avenue, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Preston Gray Real Estate
Swipe
0
$669,900
58 Colony Avenue, Trumbull, CT 06611
Baths
2,174
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$308
Taxes
$9,882
HOA
-
Year Built
1947
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$575,000
4
Bd
3
Baths
1,863
Sq. Ft.
12 Sunset Avenue, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$575,000
12 Sunset Avenue, Trumbull, CT 06611
Baths
1,863
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$309
Taxes
$9,878
HOA
-
Year Built
1941
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$729,000
4
Bd
2
Baths
2,381
Sq. Ft.
315 Booth Hill Road, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$729,000
315 Booth Hill Road, Trumbull, CT 06611
Baths
2,381
Sq. Ft.
0.55
Acres
$/Sq. Ft.
$306
Taxes
$12,519
HOA
-
Year Built
1996
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$699,900
4
Bd
2
Baths
2,234
Sq. Ft.
109 Sterling Road, Trumbull, CT 06611
Virtual
$699,900
109 Sterling Road, Trumbull, CT 06611
Baths
2,234
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$313
Taxes
$10,726
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$650,000
3
Bd
2
Baths
2,240
Sq. Ft.
22 Larkspur Drive, Trumbull, CT 06611
Brokered By:
Global Real Estate Services, LLC
Swipe
0
$650,000
22 Larkspur Drive, Trumbull, CT 06611
Baths
2,240
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$11,653
HOA
-
Year Built
1963
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days