Map
Showing 1 to 10 of 68 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0363824 seconds)
‹
›
$174,900
2
Bd
1
Baths
1,200
Sq. Ft.
839 Main Street #95, Torrington, CT 06790
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$174,900
839 Main Street #95, Torrington, CT 06790
Baths
1,200
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$146
Taxes
$5,415
HOA
$353
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Hours
›
$199,980
2
Bd
1
Baths
1,040
Sq. Ft.
165 Alice Street #2, Torrington, CT 06790
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$199,980
165 Alice Street #2, Torrington, CT 06790
Baths
1,040
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$192
Taxes
$5,332
HOA
$350
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Hours
›
$220,000
3
Bd
1
Baths
1,512
Sq. Ft.
75 Hunter Court #E75, Torrington, CT 06790
Brokered By:
Dave Jones Realty, LLC
Swipe
0
$220,000
75 Hunter Court #E75, Torrington, CT 06790
Baths
1,512
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$146
Taxes
$4,444
HOA
$325
Year Built
1977
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Hours
›
$299,900
2
Bd
1
Baths
1,184
Sq. Ft.
142 Lois Street, Torrington, CT 06790
Brokered By:
Northwest CT Realty
Swipe
0
$299,900
142 Lois Street, Torrington, CT 06790
Baths
1,184
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$4,455
HOA
-
Year Built
1951
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Hours
›
$355,000
3
Bd
2
Baths
1,601
Sq. Ft.
214 Cedar Lane, Torrington, CT 06790
Brokered By:
YellowBrick Real Estate LLC
Swipe
0
$355,000
214 Cedar Lane, Torrington, CT 06790
Baths
1,601
Sq. Ft.
0.79
Acres
$/Sq. Ft.
$222
Taxes
$7,743
HOA
-
Year Built
1947
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$209,000
3
Bd
2
Baths
1,612
Sq. Ft.
127 Old Farms Road, Torrington, CT 06790
Brokered By:
Lotus Realty Group, LLC.
Swipe
0
$209,000
127 Old Farms Road, Torrington, CT 06790
Baths
1,612
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$130
Taxes
$4,014
HOA
$340
Year Built
1976
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$499,999
5
Bd
4
Baths
2,831
Sq. Ft.
289 Pineridge Road, Torrington, CT 06790
Brokered By:
Arlinda Gesner Realty LLC
Swipe
0
$499,999
289 Pineridge Road, Torrington, CT 06790
Baths
2,831
Sq. Ft.
0.33
Acres
$/Sq. Ft.
$177
Taxes
$9,202
HOA
-
Year Built
1955
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$149,900
3
Bd
1
Baths
910
Sq. Ft.
231 Patterson Street, Torrington, CT 06790
Brokered By:
Preston Gray Real Estate
Swipe
0
$149,900
231 Patterson Street, Torrington, CT 06790
Baths
910
Sq. Ft.
0.27
Acres
$/Sq. Ft.
$165
Taxes
$4,586
HOA
-
Year Built
1949
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$174,900
2
Bd
1
Baths
1,020
Sq. Ft.
95 Hunter Court, Torrington, CT 06790
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$174,900
95 Hunter Court, Torrington, CT 06790
Baths
1,020
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$171
Taxes
$3,234
HOA
$282
Year Built
1977
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$189,900
1
Bd
1
Baths
865
Sq. Ft.
839 Main Street #68, Torrington, CT 06790
Brokered By:
The Gonzalez Property Group
Swipe
0
$189,900
839 Main Street #68, Torrington, CT 06790
Baths
865
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$220
Taxes
$4,142
HOA
$461
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days