Map
Showing 1 to 10 of 24 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0348425 seconds)
‹
›
$415,000
3
Bd
1
Baths
1,232
Sq. Ft.
24 Sherry Circle, Tolland, CT 06084
Brokered By:
RE/MAX One
Swipe
0
$415,000
24 Sherry Circle, Tolland, CT 06084
Baths
1,232
Sq. Ft.
0.77
Acres
$/Sq. Ft.
$337
Taxes
$5,142
HOA
-
Year Built
1963
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$529,900
3
Bd
2
Baths
2,908
Sq. Ft.
230 Kate Lane, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$529,900
230 Kate Lane, Tolland, CT 06084
Baths
2,908
Sq. Ft.
1.06
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$9,160
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$399,000
4
Bd
2
Baths
2,980
Sq. Ft.
80 Mountain Spring Road, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Eagle Eye Realty PLLC
Swipe
0
$399,000
80 Mountain Spring Road, Tolland, CT 06084
Baths
2,980
Sq. Ft.
0.95
Acres
$/Sq. Ft.
$134
Taxes
$10,718
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$505,000
4
Bd
3
Baths
2,285
Sq. Ft.
44 Reed Road, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Today Real Estate, INC
Swipe
0
Virtual
$505,000
44 Reed Road, Tolland, CT 06084
Baths
2,285
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$221
Taxes
$8,464
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$499,900
4
Bd
2
Baths
2,304
Sq. Ft.
151 Kate Lane, Tolland, CT 06084
Brokered By:
CENTURY 21 AllPoints Realty
Swipe
0
Virtual
$499,900
151 Kate Lane, Tolland, CT 06084
Baths
2,304
Sq. Ft.
1.67
Acres
$/Sq. Ft.
$217
Taxes
$8,530
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$850,000
4
Bd
2
Baths
2,871
Sq. Ft.
54 Josephine Way, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Platinum Realty,LLC
Swipe
0
$850,000
54 Josephine Way, Tolland, CT 06084
Baths
2,871
Sq. Ft.
5.28
Acres
$/Sq. Ft.
$296
Taxes
$39
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$565,000
4
Bd
2
Baths
2,268
Sq. Ft.
312 Gehring Road, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$565,000
312 Gehring Road, Tolland, CT 06084
Baths
2,268
Sq. Ft.
2.30
Acres
$/Sq. Ft.
$249
Taxes
$8,663
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Days
›
$699,900
3
Bd
2
Baths
3,379
Sq. Ft.
377 Tolland Stage Road, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
Swipe
0
$699,900
377 Tolland Stage Road, Tolland, CT 06084
Baths
3,379
Sq. Ft.
6.16
Acres
$/Sq. Ft.
$207
Taxes
$11,372
HOA
-
Year Built
1917
Status
Active
FeeKeeper
FK
23 Days
›
$399,900
4
Bd
2
Baths
1,950
Sq. Ft.
36 Arnold Drive, Tolland, CT 06084
Brokered By:
RE/MAX Precision Realty
Swipe
0
$399,900
36 Arnold Drive, Tolland, CT 06084
Baths
1,950
Sq. Ft.
0.80
Acres
$/Sq. Ft.
$205
Taxes
$6,735
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
25 Days
›
$474,900
4
Bd
2
Baths
2,854
Sq. Ft.
67 Pine Hill Road, Tolland, CT 06084
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$474,900
67 Pine Hill Road, Tolland, CT 06084
Baths
2,854
Sq. Ft.
1.10
Acres
$/Sq. Ft.
$166
Taxes
$6,131
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
43 Days