Map
Showing 1 to 10 of 24 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0295317 seconds)
‹
›
$389,900
2
Bd
2
Baths
1,296
Sq. Ft.
41 Delphi Road, Stafford, CT 06076
Virtual
$389,900
41 Delphi Road, Stafford, CT 06076
Baths
1,296
Sq. Ft.
5.50
Acres
$/Sq. Ft.
$301
Taxes
$5,935
HOA
-
Year Built
1998
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$285,000
2
Bd
1
Baths
1,775
Sq. Ft.
92 Furnace Avenue #9, Stafford, CT 06076
Brokered By:
BHHS Realty Professionals
Swipe
0
Virtual
$285,000
92 Furnace Avenue #9, Stafford, CT 06076
Baths
1,775
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$161
Taxes
$4,396
HOA
$396
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$399,000
3
Bd
2
Baths
1,993
Sq. Ft.
109 Tolland Avenue, Stafford, CT 06076
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$399,000
109 Tolland Avenue, Stafford, CT 06076
Baths
1,993
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$200
Taxes
$6,278
HOA
-
Year Built
1999
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$289,900
3
Bd
1
Baths
1,050
Sq. Ft.
24 Park Street, Stafford, CT 06076
Brokered By:
BHHS Realty Professionals
Swipe
0
$289,900
24 Park Street, Stafford, CT 06076
Baths
1,050
Sq. Ft.
0.31
Acres
$/Sq. Ft.
$276
Taxes
$3,696
HOA
-
Year Built
1917
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$290,000
3
Bd
1
Baths
1,443
Sq. Ft.
92 Furnace Avenue #84, Stafford, CT 06076
Brokered By:
Arute Realty Group LLC
Swipe
0
$290,000
92 Furnace Avenue #84, Stafford, CT 06076
Baths
1,443
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$201
Taxes
$4,824
HOA
$495
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$364,900
4
Bd
2
Baths
2,110
Sq. Ft.
15 Grant Avenue, Stafford, CT 06076
Brokered By:
Eagle Eye Realty PLLC
Swipe
0
$364,900
15 Grant Avenue, Stafford, CT 06076
Baths
2,110
Sq. Ft.
0.33
Acres
$/Sq. Ft.
$173
Taxes
$10,138
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$850,000
5
Bd
3
Baths
3,442
Sq. Ft.
165 Leonard Road, Stafford, CT 06076
Brokered By:
Redfin Corporation
Swipe
0
Virtual
$850,000
165 Leonard Road, Stafford, CT 06076
Baths
3,442
Sq. Ft.
47.94
Acres
$/Sq. Ft.
$247
Taxes
$12,083
HOA
-
Year Built
1976
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$289,900
4
Bd
1
Baths
1,037
Sq. Ft.
31 Converse Street, Stafford, CT 06076
Brokered By:
Rosehaven Real Estate, LLC
Swipe
0
Virtual
$289,900
31 Converse Street, Stafford, CT 06076
Baths
1,037
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$280
Taxes
$3,644
HOA
-
Year Built
1949
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$70,000
1
Bd
1
Baths
792
Sq. Ft.
8 South Road #WW108, Stafford, CT 06076
Brokered By:
Campolito Realty Group
Swipe
0
$70,000
8 South Road #WW108, Stafford, CT 06076
Baths
792
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$88
Taxes
-
HOA
$238
Year Built
2007
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$299,000
3
Bd
1
Baths
2,080
Sq. Ft.
389 East Street, Stafford, CT 06076
Brokered By:
HomeSmart Homes and Estates
Swipe
0
$299,000
389 East Street, Stafford, CT 06076
Baths
2,080
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$144
Taxes
$4,695
HOA
-
Year Built
1848
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days