Map
Showing 1 to 10 of 23 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0209918 seconds)
‹
›
$279,900
2
Bd
1
Baths
1,168
Sq. Ft.
501 Summer Hill Drive, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
RE/MAX One
Swipe
0
$279,900
501 Summer Hill Drive, South Windsor, CT 06074
Baths
1,168
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$240
Taxes
$4,248
HOA
$500
Year Built
1981
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Hours
›
$79,900
1
Bd
1
Baths
420
Sq. Ft.
9 Main Street #46, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$79,900
9 Main Street #46, South Windsor, CT 06074
Baths
420
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$190
Taxes
$228
HOA
$475
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$309,900
2
Bd
1
Baths
1,168
Sq. Ft.
808 Summer Hill Drive, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$309,900
808 Summer Hill Drive, South Windsor, CT 06074
Baths
1,168
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$265
Taxes
$4,854
HOA
$317
Year Built
1983
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Hours
›
$345,900
3
Bd
1
Baths
990
Sq. Ft.
23 Raymond Road, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$345,900
23 Raymond Road, South Windsor, CT 06074
Baths
990
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$349
Taxes
$5,904
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Hours
›
$649,900
4
Bd
2
Baths
2,472
Sq. Ft.
7 Chase Farm Road, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$649,900
7 Chase Farm Road, South Windsor, CT 06074
Baths
2,472
Sq. Ft.
0.60
Acres
$/Sq. Ft.
$263
Taxes
$12,934
HOA
-
Year Built
1998
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$574,900
4
Bd
2
Baths
1,906
Sq. Ft.
30 Valley View Drive, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
Agnelli Real Estate
Swipe
0
$574,900
30 Valley View Drive, South Windsor, CT 06074
Baths
1,906
Sq. Ft.
0.83
Acres
$/Sq. Ft.
$302
Taxes
$10,238
HOA
-
Year Built
1968
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$324,900
2
Bd
2
Baths
1,742
Sq. Ft.
72 Kingfisher Circle, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
CENTURY 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$324,900
72 Kingfisher Circle, South Windsor, CT 06074
Baths
1,742
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$187
Taxes
$6,153
HOA
$130
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$1,299,000
4
Bd
4
Baths
6,110
Sq. Ft.
4 Natures Way, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$1,299,000
4 Natures Way, South Windsor, CT 06074
Baths
6,110
Sq. Ft.
1.05
Acres
$/Sq. Ft.
$213
Taxes
$22,865
HOA
-
Year Built
2015
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$1,059,000
5
Bd
4
Baths
3,260
Sq. Ft.
87 Miller Road, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$1,059,000
87 Miller Road, South Windsor, CT 06074
Baths
3,260
Sq. Ft.
2.39
Acres
$/Sq. Ft.
$325
Taxes
$3,953
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$745,000
4
Bd
2
Baths
2,205
Sq. Ft.
50 Pheasant Way, South Windsor, CT 06074
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$745,000
50 Pheasant Way, South Windsor, CT 06074
Baths
2,205
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$338
Taxes
$11,879
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days