Map
Showing 1 to 9 of 9 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0189333 seconds)
‹
›
$339,000
2
Bd
2
Baths
1,568
Sq. Ft.
189 Witter Road, Salem, CT 06420
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$339,000
189 Witter Road, Salem, CT 06420
Baths
1,568
Sq. Ft.
1.47
Acres
$/Sq. Ft.
$216
Taxes
$3,884
HOA
-
Year Built
1929
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$469,000
4
Bd
1
Baths
1,798
Sq. Ft.
376 Darling Road, Salem, CT 06420
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$469,000
376 Darling Road, Salem, CT 06420
Baths
1,798
Sq. Ft.
1.15
Acres
$/Sq. Ft.
$261
Taxes
$5,022
HOA
-
Year Built
1976
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$84,900
1
Bd
1
Baths
750
Sq. Ft.
306 Old Colchester Road, Salem, CT 06420
Brokered By:
Eagle Eye Realty PLLC
Swipe
0
$84,900
306 Old Colchester Road, Salem, CT 06420
Baths
750
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$113
Taxes
$48,187
HOA
$205
Year Built
2000
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$889,900
5
Bd
3
Baths
3,090
Sq. Ft.
17 Salem Hollow Lane, Salem, CT 06420
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$889,900
17 Salem Hollow Lane, Salem, CT 06420
Baths
3,090
Sq. Ft.
2.51
Acres
$/Sq. Ft.
$288
Taxes
$10,709
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$121,900
1
Bd
1
Baths
714
Sq. Ft.
105 Horse Pond Road #A, Salem, CT 06420
Brokered By:
CENTURY 21 Shutters & Sails
Swipe
0
$121,900
105 Horse Pond Road #A, Salem, CT 06420
Baths
714
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$171
Taxes
$1,111
HOA
$470
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
68 Days
›
$989,900
4
Bd
2
Baths
3,857
Sq. Ft.
2 Syleo Lane, Salem, CT 06420
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$989,900
2 Syleo Lane, Salem, CT 06420
Baths
3,857
Sq. Ft.
1.84
Acres
$/Sq. Ft.
$257
Taxes
$11,020
HOA
-
Year Built
2016
Status
Active
FeeKeeper
FK
102 Days
›
$1,199,000
4
Bd
2
Baths
4,300
Sq. Ft.
169 Scott Hill Road, Salem, CT 06420
Brokered By:
Jenks Realty
Swipe
0
$1,199,000
169 Scott Hill Road, Salem, CT 06420
Baths
4,300
Sq. Ft.
5.00
Acres
$/Sq. Ft.
$279
Taxes
$1,543
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
187 Days
›
$219,900
1
Bd
1
Baths
313
Sq. Ft.
34 Gardner Lake Heights, Salem, CT 06420
Brokered By:
Beycome of Connecticut
Swipe
0
$219,900
34 Gardner Lake Heights, Salem, CT 06420
Baths
313
Sq. Ft.
0.15
Acres
$/Sq. Ft.
$703
Taxes
$1,842
HOA
$13
Year Built
1948
Status
Active
FeeKeeper
FK
192 Days
›
$135,000
2
Bd
1
Baths
750
Sq. Ft.
306 Old Colchester Road #197, Salem, CT 06420
Brokered By:
Realty ONE Group Connect
Swipe
0
$135,000
306 Old Colchester Road #197, Salem, CT 06420
Baths
750
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$180
Taxes
-
HOA
$219
Year Built
1991
Status
Active
FeeKeeper
FK
326 Days