Map
Showing 1 to 10 of 20 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0209663 seconds)
‹
›
$349,900
3
Bd
1
Baths
1,554
Sq. Ft.
14 Lynn Avenue, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Bottom Line Realty
Swipe
0
$349,900
14 Lynn Avenue, Plymouth, CT 06786
Baths
1,554
Sq. Ft.
0.35
Acres
$/Sq. Ft.
$225
Taxes
$5,252
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Hours
›
$569,900
3
Bd
2
Baths
2,363
Sq. Ft.
52 Old Farm Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
RE/MAX RISE
Swipe
0
$569,900
52 Old Farm Road, Plymouth, CT 06786
Baths
2,363
Sq. Ft.
2.37
Acres
$/Sq. Ft.
$241
Taxes
$10,304
HOA
-
Year Built
2004
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$420,000
4
Bd
1
Baths
1,814
Sq. Ft.
100 S. Main Street, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Pacheco & Co.
Swipe
0
$420,000
100 S. Main Street, Plymouth, CT 06786
Baths
1,814
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$232
Taxes
$5,628
HOA
-
Year Built
1946
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$265,000
3
Bd
1
Baths
1,068
Sq. Ft.
397 Main Street, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Sullivan Real Estate Inc
Swipe
0
$265,000
397 Main Street, Plymouth, CT 06786
Baths
1,068
Sq. Ft.
1.64
Acres
$/Sq. Ft.
$248
Taxes
$4,296
HOA
-
Year Built
1954
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$624,900
4
Bd
2
Baths
2,460
Sq. Ft.
27 Maggie Court, Plymouth, CT 06786
Virtual
$624,900
27 Maggie Court, Plymouth, CT 06786
Baths
2,460
Sq. Ft.
1.11
Acres
$/Sq. Ft.
$254
Taxes
$9,969
HOA
-
Year Built
2007
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$399,900
3
Bd
1
Baths
1,164
Sq. Ft.
218 Preston Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Select Realty Associates, LLC
Swipe
0
$399,900
218 Preston Road, Plymouth, CT 06786
Baths
1,164
Sq. Ft.
3.10
Acres
$/Sq. Ft.
$344
Taxes
$6,266
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$239,900
3
Bd
2
Baths
1,366
Sq. Ft.
165 Main Street, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Century 21 Bay-Mar Realty
Swipe
0
$239,900
165 Main Street, Plymouth, CT 06786
Baths
1,366
Sq. Ft.
0.40
Acres
$/Sq. Ft.
$176
Taxes
$4,238
HOA
-
Year Built
1910
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$325,000
2
Bd
1
Baths
940
Sq. Ft.
19 Club Lane, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$325,000
19 Club Lane, Plymouth, CT 06786
Baths
940
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$346
Taxes
$5,310
HOA
$20
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$525,000
4
Bd
2
Baths
2,892
Sq. Ft.
316 Allentown Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$525,000
316 Allentown Road, Plymouth, CT 06786
Baths
2,892
Sq. Ft.
1.68
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$7,451
HOA
-
Year Built
1918
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$469,900
4
Bd
1
Baths
1,691
Sq. Ft.
5 Sylvan Avenue, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$469,900
5 Sylvan Avenue, Plymouth, CT 06786
Baths
1,691
Sq. Ft.
0.41
Acres
$/Sq. Ft.
$278
Taxes
$5,396
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days