Map
Showing 1 to 10 of 14 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0200111 seconds)
‹
›
$1,385,000
5
Bd
3
Baths
4,400
Sq. Ft.
360 Taulman Road, Orange, CT 06477
Brokered By:
Fiorelli Realty, LLC
Swipe
0
$1,385,000
360 Taulman Road, Orange, CT 06477
Baths
4,400
Sq. Ft.
0.85
Acres
$/Sq. Ft.
$315
Taxes
$10,735
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$1,200,000
4
Bd
4
Baths
4,378
Sq. Ft.
961 Green Circle, Orange, CT 06477
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$1,200,000
961 Green Circle, Orange, CT 06477
Baths
4,378
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$274
Taxes
$17,987
HOA
-
Year Built
1990
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$709,900
4
Bd
3
Baths
2,743
Sq. Ft.
591 Derby Milford Road, Orange, CT 06477
Brokered By:
Exceptional Real Estate LLC
Swipe
0
$709,900
591 Derby Milford Road, Orange, CT 06477
Baths
2,743
Sq. Ft.
1.67
Acres
$/Sq. Ft.
$259
Taxes
$10,397
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$515,000
2
Bd
2
Baths
2,228
Sq. Ft.
397 Butternut Court, Orange, CT 06477
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$515,000
397 Butternut Court, Orange, CT 06477
Baths
2,228
Sq. Ft.
0.94
Acres
$/Sq. Ft.
$231
Taxes
$8,846
HOA
-
Year Built
1954
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$739,900
4
Bd
3
Baths
2,900
Sq. Ft.
482 Luba Drive, Orange, CT 06477
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$739,900
482 Luba Drive, Orange, CT 06477
Baths
2,900
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$255
Taxes
$11,919
HOA
-
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$725,000
5
Bd
4
Baths
2,758
Sq. Ft.
622 Chestnut Ridge Road, Orange, CT 06477
Brokered By:
Greg DeFazio
Swipe
0
Virtual
$725,000
622 Chestnut Ridge Road, Orange, CT 06477
Baths
2,758
Sq. Ft.
1.40
Acres
$/Sq. Ft.
$263
Taxes
$9,827
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$629,000
4
Bd
2
Baths
3,167
Sq. Ft.
359 Dogwood Road, Orange, CT 06477
Brokered By:
Farnam Realty Group
Swipe
0
$629,000
359 Dogwood Road, Orange, CT 06477
Baths
3,167
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$199
Taxes
$7,368
HOA
-
Year Built
1948
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$775,000
4
Bd
4
Baths
3,706
Sq. Ft.
380 Wildwood Drive, Orange, CT 06477
Brokered By:
Houlihan Lawrence WD
Swipe
0
$775,000
380 Wildwood Drive, Orange, CT 06477
Baths
3,706
Sq. Ft.
0.90
Acres
$/Sq. Ft.
$209
Taxes
$13,456
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days
›
$839,900
4
Bd
2
Baths
3,085
Sq. Ft.
634 Aspen Lane, Orange, CT 06477
Brokered By:
True North Real Estate LLC
Swipe
0
$839,900
634 Aspen Lane, Orange, CT 06477
Baths
3,085
Sq. Ft.
1.79
Acres
$/Sq. Ft.
$272
Taxes
$12,848
HOA
-
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
28 Days
›
$599,000
3
Bd
2
Baths
1,820
Sq. Ft.
322 Hotchkiss Road, Orange, CT 06477
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$599,000
322 Hotchkiss Road, Orange, CT 06477
Baths
1,820
Sq. Ft.
0.98
Acres
$/Sq. Ft.
$329
Taxes
$9,044
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
32 Days