Map
Showing 1 to 10 of 65 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0385776 seconds)
‹
›
$424,900
4
Bd
1
Baths
1,450
Sq. Ft.
106 Lucas Park Road, Norwich, CT 06360
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$424,900
106 Lucas Park Road, Norwich, CT 06360
Baths
1,450
Sq. Ft.
0.38
Acres
$/Sq. Ft.
$293
Taxes
$6,120
HOA
-
Year Built
1964
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$299,900
2
Bd
1
Baths
1,221
Sq. Ft.
7 Norton Court, Norwich, CT 06360
Brokered By:
RE/MAX Legends
Swipe
0
$299,900
7 Norton Court, Norwich, CT 06360
Baths
1,221
Sq. Ft.
0.12
Acres
$/Sq. Ft.
$246
Taxes
$5,399
HOA
-
Year Built
1950
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$384,900
3
Bd
1
Baths
1,685
Sq. Ft.
317 Salem Turnpike, Norwich, CT 06360
Brokered By:
Hill Top Real Estate, LLC
Swipe
0
$384,900
317 Salem Turnpike, Norwich, CT 06360
Baths
1,685
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$228
Taxes
$6,896
HOA
-
Year Built
1947
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$235,000
2
Bd
2
Baths
1,171
Sq. Ft.
68 Thermos Avenue #212B, Norwich, CT 06360
Brokered By:
Our Home Realty Advisors
Swipe
0
$235,000
68 Thermos Avenue #212B, Norwich, CT 06360
Baths
1,171
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$201
Taxes
$4,071
HOA
$555
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$234,900
3
Bd
1
Baths
1,124
Sq. Ft.
30 Durfey Street, Norwich, CT 06360
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s International Realty
Swipe
0
$234,900
30 Durfey Street, Norwich, CT 06360
Baths
1,124
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$209
Taxes
$4,638
HOA
-
Year Built
1873
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$375,000
3
Bd
2
Baths
1,920
Sq. Ft.
90 Sturtevant Street, Norwich, CT 06360
Brokered By:
The Utopia Real Estate Company
Swipe
0
Virtual
$375,000
90 Sturtevant Street, Norwich, CT 06360
Baths
1,920
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$195
Taxes
$5,006
HOA
-
Year Built
1972
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$119,900
2
Bd
1
Baths
924
Sq. Ft.
252 Old Canterbury Turnpike #LOT 33, Norwich, CT 06360
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$119,900
252 Old Canterbury Turnpike #LOT 33, Norwich, CT 06360
Baths
924
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$130
Taxes
$905
HOA
$540
Year Built
1983
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$139,900
2
Bd
2
Baths
924
Sq. Ft.
252 Old Canterbury Turnpike #84, Norwich, CT 06360
Brokered By:
Freehold Agency LLC
Swipe
0
$139,900
252 Old Canterbury Turnpike #84, Norwich, CT 06360
Baths
924
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$151
Taxes
$99,999,999
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$339,900
3
Bd
1
Baths
1,240
Sq. Ft.
321 Canterbury Turnpike, Norwich, CT 06360
Brokered By:
Johnston & Associates Real Estate, LLC
Swipe
0
$339,900
321 Canterbury Turnpike, Norwich, CT 06360
Baths
1,240
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$274
Taxes
$5,399
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$350,000
4
Bd
2
Baths
2,461
Sq. Ft.
59 Flyers Drive, Norwich, CT 06360
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
Virtual
$350,000
59 Flyers Drive, Norwich, CT 06360
Baths
2,461
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$142
Taxes
$5,500
HOA
-
Year Built
1947
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days