Map
Showing 1 to 7 of 7 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0273047 seconds)
‹
›
$799,000
3
Bd
2
Baths
2,506
Sq. Ft.
2 Joe Stone Way, North Branford, CT 06471
Brokered By:
iHeart Homes Real Estate LLC
Swipe
0
$799,000
2 Joe Stone Way, North Branford, CT 06471
Baths
2,506
Sq. Ft.
1.44
Acres
$/Sq. Ft.
$319
Taxes
$11,378
HOA
-
Year Built
2012
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$305,000
2
Bd
1
Baths
851
Sq. Ft.
229 Branford Road #308, North Branford, CT 06471
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$305,000
229 Branford Road #308, North Branford, CT 06471
Baths
851
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$358
Taxes
$3,691
HOA
$385
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$325,000
2
Bd
1
Baths
1,037
Sq. Ft.
241 Branford Road #256, North Branford, CT 06471
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$325,000
241 Branford Road #256, North Branford, CT 06471
Baths
1,037
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$313
Taxes
$4,970
HOA
$320
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$829,900
4
Bd
4
Baths
3,091
Sq. Ft.
78 Glenmeadow Drive, North Branford, CT 06472
Brokered By:
Social & Co Realty
Swipe
0
$829,900
78 Glenmeadow Drive, North Branford, CT 06472
Baths
3,091
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$13,587
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$499,900
4
Bd
2
Baths
1,684
Sq. Ft.
2 Burr Hill Terrace, North Branford, CT 06471
Brokered By:
RE/MAX One
Swipe
0
$499,900
2 Burr Hill Terrace, North Branford, CT 06471
Baths
1,684
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$297
Taxes
$6,406
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days
›
$895,000
3
Bd
2
Baths
2,000
Sq. Ft.
71-79 Glenwood Road, North Branford, CT 06471
Brokered By:
American First Realty LLC
Swipe
0
Virtual
$895,000
71-79 Glenwood Road, North Branford, CT 06471
Baths
2,000
Sq. Ft.
2.58
Acres
$/Sq. Ft.
$448
Taxes
$197
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
69 Days
›
$334,900
2
Bd
1
Baths
1,709
Sq. Ft.
219 Twin Lakes Road #APT A, North Branford, CT 06471
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$334,900
219 Twin Lakes Road #APT A, North Branford, CT 06471
Baths
1,709
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$196
Taxes
$5,028
HOA
$382
Year Built
1981
Status
Active
FeeKeeper
FK
75 Days