Map
Showing 1 to 10 of 29 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0223515 seconds)
‹
›
$384,900
3
Bd
1
Baths
1,392
Sq. Ft.
40 Pine Street, Newington, CT 06111
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$384,900
40 Pine Street, Newington, CT 06111
Baths
1,392
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$277
Taxes
$5,596
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Hours
›
$465,000
3
Bd
2
Baths
1,787
Sq. Ft.
52 Stuart Street, Newington, CT 06111
Brokered By:
Hagel & Assoc. Real Estate
Swipe
0
$465,000
52 Stuart Street, Newington, CT 06111
Baths
1,787
Sq. Ft.
0.24
Acres
$/Sq. Ft.
$260
Taxes
$5,661
HOA
-
Year Built
1910
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$299,999
2
Bd
1
Baths
1,188
Sq. Ft.
108 Sunrise Circle, Newington, CT 06111
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$299,999
108 Sunrise Circle, Newington, CT 06111
Baths
1,188
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$3,832
HOA
$275
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$399,900
3
Bd
2
Baths
2,359
Sq. Ft.
236 Hillcrest Avenue, Newington, CT 06111
Brokered By:
LPT Realty
Swipe
0
Virtual
$399,900
236 Hillcrest Avenue, Newington, CT 06111
Baths
2,359
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$170
Taxes
$5,627
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$295,000
2
Bd
1
Baths
1,528
Sq. Ft.
26 Kowal Court, Newington, CT 06111
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$295,000
26 Kowal Court, Newington, CT 06111
Baths
1,528
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$193
Taxes
$4,855
HOA
$71
Year Built
1985
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$324,900
3
Bd
1
Baths
1,008
Sq. Ft.
9 Fisk Drive, Newington, CT 06111
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$324,900
9 Fisk Drive, Newington, CT 06111
Baths
1,008
Sq. Ft.
1.05
Acres
$/Sq. Ft.
$322
Taxes
$5,259
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$319,900
2
Bd
1
Baths
1,170
Sq. Ft.
22 Main Street, Newington, CT 06111
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$319,900
22 Main Street, Newington, CT 06111
Baths
1,170
Sq. Ft.
0.37
Acres
$/Sq. Ft.
$273
Taxes
$4,638
HOA
-
Year Built
1942
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$419,900
3
Bd
2
Baths
1,724
Sq. Ft.
35 High Ridge Drive, Newington, CT 06111
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s International Realty
Swipe
0
$419,900
35 High Ridge Drive, Newington, CT 06111
Baths
1,724
Sq. Ft.
0.24
Acres
$/Sq. Ft.
$244
Taxes
$5,821
HOA
-
Year Built
1954
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$254,900
2
Bd
1
Baths
1,106
Sq. Ft.
1 Churchill Way, Newington, CT 06111
Brokered By:
CENTURY 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$254,900
1 Churchill Way, Newington, CT 06111
Baths
1,106
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$230
Taxes
$4,009
HOA
$414
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$359,900
3
Bd
1
Baths
1,148
Sq. Ft.
112 Brentwood Road, Newington, CT 06111
Brokered By:
Valdez Realty
Swipe
0
$359,900
112 Brentwood Road, Newington, CT 06111
Baths
1,148
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$314
Taxes
$5,751
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days