Map
Showing 1 to 10 of 52 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0283654 seconds)
‹
›
$265,000
1
Bd
1
Baths
906
Sq. Ft.
106 Valley Drive, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Higgins Group Real Estate
Swipe
0
$265,000
106 Valley Drive, New Milford, CT 06776
Baths
906
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$292
Taxes
$2,579
HOA
$285
Year Built
1986
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
13 Hours
›
$369,000
3
Bd
1
Baths
1,644
Sq. Ft.
39 Sullivan Road, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$369,000
39 Sullivan Road, New Milford, CT 06776
Baths
1,644
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$224
Taxes
$4,542
HOA
-
Year Built
1962
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Hours
›
$429,000
3
Bd
2
Baths
1,266
Sq. Ft.
5 Sand Pit Road, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Brown Harris Stevens
Swipe
0
Virtual
$429,000
5 Sand Pit Road, New Milford, CT 06776
Baths
1,266
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$339
Taxes
$4,889
HOA
-
Year Built
1964
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$650,000
3
Bd
3
Baths
3,728
Sq. Ft.
7 Saddle Ridge Road, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Keller Williams Realty Prtnrs.
Swipe
0
$650,000
7 Saddle Ridge Road, New Milford, CT 06776
Baths
3,728
Sq. Ft.
2.05
Acres
$/Sq. Ft.
$174
Taxes
$6,591
HOA
-
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$625,000
3
Bd
2
Baths
1,816
Sq. Ft.
123 Mine Hill Road, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$625,000
123 Mine Hill Road, New Milford, CT 06776
Baths
1,816
Sq. Ft.
5.77
Acres
$/Sq. Ft.
$344
Taxes
$7,680
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$150,000
1
Bd
1
Baths
735
Sq. Ft.
16 Belair Drive, New Milford, CT 06776
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$150,000
16 Belair Drive, New Milford, CT 06776
Baths
735
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$204
Taxes
$1,272
HOA
$298
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$675,000
4
Bd
2
Baths
3,324
Sq. Ft.
11 Meredith Lane, New Milford, CT 06776
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$675,000
11 Meredith Lane, New Milford, CT 06776
Baths
3,324
Sq. Ft.
1.80
Acres
$/Sq. Ft.
$203
Taxes
$9,573
HOA
-
Year Built
2003
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$735,000
4
Bd
3
Baths
4,148
Sq. Ft.
22 Big Bear Hill Road, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$735,000
22 Big Bear Hill Road, New Milford, CT 06776
Baths
4,148
Sq. Ft.
1.84
Acres
$/Sq. Ft.
$177
Taxes
$9,239
HOA
-
Year Built
2008
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$150,000
1
Bd
1
Baths
735
Sq. Ft.
79 Belair Drive, New Milford, CT 06776
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$150,000
79 Belair Drive, New Milford, CT 06776
Baths
735
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$204
Taxes
$1,272
HOA
$294
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$769,000
4
Bd
2
Baths
4,065
Sq. Ft.
45 Beardsley Road, New Milford, CT 06776
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$769,000
45 Beardsley Road, New Milford, CT 06776
Baths
4,065
Sq. Ft.
1.55
Acres
$/Sq. Ft.
$189
Taxes
$9,201
HOA
-
Year Built
1994
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days