Map
Showing 1 to 10 of 102 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.063046 seconds)
‹
›
$310,000
2
Bd
1
Baths
1,388
Sq. Ft.
130 Winchester Avenue #304, New Haven, CT 06511
Brokered By:
Weichert, Realtors-On The Mark
Swipe
0
$310,000
130 Winchester Avenue #304, New Haven, CT 06511
Baths
1,388
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$223
Taxes
$5,695
HOA
$350
Year Built
1992
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$155,000
2
Bd
1
Baths
899
Sq. Ft.
65 Donna Drive #B3, New Haven, CT 06513
Brokered By:
KNG Realty LLC
Swipe
0
$155,000
65 Donna Drive #B3, New Haven, CT 06513
Baths
899
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$172
Taxes
$1,305
HOA
$242
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$155,000
2
Bd
1
Baths
808
Sq. Ft.
40 Donna Drive #B11, New Haven, CT 06513
Brokered By:
KNG Realty LLC
Swipe
0
$155,000
40 Donna Drive #B11, New Haven, CT 06513
Baths
808
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$192
Taxes
$1,222
HOA
$248
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$199,000
2
Bd
1
Baths
925
Sq. Ft.
54 Ann Street, New Haven, CT 06519
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$199,000
54 Ann Street, New Haven, CT 06519
Baths
925
Sq. Ft.
0.04
Acres
$/Sq. Ft.
$215
Taxes
$3,864
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$530,000
3
Bd
2
Baths
1,288
Sq. Ft.
29-A Eld Street, New Haven, CT 06511
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$530,000
29-A Eld Street, New Haven, CT 06511
Baths
1,288
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$411
Taxes
$10,232
HOA
-
Year Built
1890
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$390,000
3
Bd
1
Baths
1,393
Sq. Ft.
21 Ruby Street, New Haven, CT 06515
Brokered By:
Coldwell Banker Commercial NRT
Swipe
0
$390,000
21 Ruby Street, New Haven, CT 06515
Baths
1,393
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$280
Taxes
$6,252
HOA
-
Year Built
1953
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$210,000
2
Bd
1
Baths
1,080
Sq. Ft.
1022 Whalley Avenue #A, New Haven, CT 06515
Brokered By:
Century 21 Limitless
Swipe
0
$210,000
1022 Whalley Avenue #A, New Haven, CT 06515
Baths
1,080
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$194
Taxes
$3,853
HOA
$207
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$229,900
2
Bd
1
Baths
1,008
Sq. Ft.
71 Miller Street, New Haven, CT 06511
Brokered By:
Carey & Guarrera Real Estate
Swipe
0
$229,900
71 Miller Street, New Haven, CT 06511
Baths
1,008
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$228
Taxes
$4,755
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$186,600
2
Bd
1
Baths
980
Sq. Ft.
7 Clifton Street, New Haven, CT 06513
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$186,600
7 Clifton Street, New Haven, CT 06513
Baths
980
Sq. Ft.
0.07
Acres
$/Sq. Ft.
$190
Taxes
$4,046
HOA
-
Year Built
1900
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$315,000
1
Bd
1
Baths
740
Sq. Ft.
95 Audubon Street #232, New Haven, CT 06511
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$315,000
95 Audubon Street #232, New Haven, CT 06511
Baths
740
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$426
Taxes
$6,206
HOA
$405
Year Built
1987
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days