Map
Showing 1 to 10 of 39 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0261657 seconds)
‹
›
$599,900
4
Bd
2
Baths
2,744
Sq. Ft.
10 Fawn Meadow Drive, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
Virtual
$599,900
10 Fawn Meadow Drive, Naugatuck, CT 06770
Baths
2,744
Sq. Ft.
0.35
Acres
$/Sq. Ft.
$219
Taxes
$12,414
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$550,000
4
Bd
3
Baths
2,526
Sq. Ft.
26 Vidich Lane, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
K. Fortuna Realty
Swipe
0
$550,000
26 Vidich Lane, Naugatuck, CT 06770
Baths
2,526
Sq. Ft.
0.58
Acres
$/Sq. Ft.
$218
Taxes
$10,208
HOA
-
Year Built
1984
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$214,900
3
Bd
1
Baths
1,092
Sq. Ft.
30 Round Tree Drive #6, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Coldwell Banker Realty 2000
Swipe
0
$214,900
30 Round Tree Drive #6, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,092
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$197
Taxes
$3,103
HOA
$308
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$499,900
4
Bd
2
Baths
2,760
Sq. Ft.
25 Tyler Hill Road, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
S Factor Realty Group LLC
Swipe
0
$499,900
25 Tyler Hill Road, Naugatuck, CT 06770
Baths
2,760
Sq. Ft.
0.39
Acres
$/Sq. Ft.
$181
Taxes
$11,567
HOA
-
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$419,900
5
Bd
2
Baths
1,872
Sq. Ft.
80 Ramsey Avenue, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Coldwell Banker Realty 2000
Swipe
0
$419,900
80 Ramsey Avenue, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,872
Sq. Ft.
0.40
Acres
$/Sq. Ft.
$224
Taxes
$9,244
HOA
-
Year Built
1972
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$399,900
3
Bd
2
Baths
1,354
Sq. Ft.
704 High Street, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$399,900
704 High Street, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,354
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$295
Taxes
$5,919
HOA
-
Year Built
1953
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$169,900
2
Bd
1
Baths
1,088
Sq. Ft.
55 Porter Avenue #6E, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Great Estates, CT
Swipe
0
$169,900
55 Porter Avenue #6E, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,088
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$156
Taxes
$2,707
HOA
$366
Year Built
1968
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$412,000
4
Bd
1
Baths
1,998
Sq. Ft.
214 N. Hoadley Street, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Coldwell Banker Realty 2000
Swipe
0
$412,000
214 N. Hoadley Street, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,998
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$206
Taxes
$7,306
HOA
-
Year Built
1945
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$435,000
3
Bd
2
Baths
1,812
Sq. Ft.
123 Evelyn Drive, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
Coldwell Banker Realty 2000
Swipe
0
$435,000
123 Evelyn Drive, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,812
Sq. Ft.
0.51
Acres
$/Sq. Ft.
$240
Taxes
$7,375
HOA
-
Year Built
1968
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$390,000
3
Bd
1
Baths
1,188
Sq. Ft.
3 Cardinal Lane, Naugatuck, CT 06770
Brokered By:
ASJ Realty Partners
Swipe
0
$390,000
3 Cardinal Lane, Naugatuck, CT 06770
Baths
1,188
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$328
Taxes
$6,094
HOA
-
Year Built
1983
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days