Map
Showing 1 to 5 of 5 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0161576 seconds)
‹
›
$825,000
2
Bd
1
Baths
1,560
Sq. Ft.
72 Hickory Hill Road, Morris, CT 06758
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$825,000
72 Hickory Hill Road, Morris, CT 06758
Baths
1,560
Sq. Ft.
3.68
Acres
$/Sq. Ft.
$529
Taxes
$5,228
HOA
-
Year Built
1947
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$514,900
3
Bd
2
Baths
1,746
Sq. Ft.
298 Kenyon Road, Morris, CT 06758
Brokered By:
Dave Jones Realty, LLC
Swipe
0
$514,900
298 Kenyon Road, Morris, CT 06758
Baths
1,746
Sq. Ft.
2.51
Acres
$/Sq. Ft.
$295
Taxes
$3,626
HOA
-
Year Built
1939
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$1,300,000
4
Bd
3
Baths
2,226
Sq. Ft.
424 Bantam Lake Road, Morris, CT 06763
Brokered By:
Litchfield Hills Properties LLC
Swipe
0
$1,300,000
424 Bantam Lake Road, Morris, CT 06763
Baths
2,226
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$584
Taxes
$8,511
HOA
$433
Year Built
1920
Status
Active
FeeKeeper
FK
58 Days
›
$775,000
3
Bd
2
Baths
1,958
Sq. Ft.
44 Bantam Lake Heights, Morris, CT 06763
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$775,000
44 Bantam Lake Heights, Morris, CT 06763
Baths
1,958
Sq. Ft.
0.94
Acres
$/Sq. Ft.
$396
Taxes
$5,207
HOA
-
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
190 Days
›
$548,788
1
Bd
0
Baths
624
Sq. Ft.
17 Marsh Point, Morris, CT 06763
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$548,788
17 Marsh Point, Morris, CT 06763
Baths
624
Sq. Ft.
0.26
Acres
$/Sq. Ft.
$879
Taxes
$3,473
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
267 Days