Map
Showing 1 to 10 of 44 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0250764 seconds)
‹
›
$380,000
3
Bd
1
Baths
1,323
Sq. Ft.
117 Westerly Street, Manchester, CT 06040
Brokered By:
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
Swipe
0
$380,000
117 Westerly Street, Manchester, CT 06040
Baths
1,323
Sq. Ft.
0.15
Acres
$/Sq. Ft.
$287
Taxes
$5,873
HOA
-
Year Built
1983
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
24 Hours
›
$299,000
3
Bd
2
Baths
2,018
Sq. Ft.
56 Oakwood Road, Manchester, CT 06042
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$299,000
56 Oakwood Road, Manchester, CT 06042
Baths
2,018
Sq. Ft.
0.26
Acres
$/Sq. Ft.
$148
Taxes
$5,706
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$359,900
3
Bd
2
Baths
1,242
Sq. Ft.
65 Broad Street, Manchester, CT 06042
Brokered By:
Five Stars Realty
Swipe
0
$359,900
65 Broad Street, Manchester, CT 06042
Baths
1,242
Sq. Ft.
0.18
Acres
$/Sq. Ft.
$290
Taxes
$5,013
HOA
-
Year Built
1947
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$349,900
3
Bd
1
Baths
1,794
Sq. Ft.
21 Kensington Street, Manchester, CT 06040
Brokered By:
ERA Blanchard & Rossetto
Swipe
0
$349,900
21 Kensington Street, Manchester, CT 06040
Baths
1,794
Sq. Ft.
0.22
Acres
$/Sq. Ft.
$195
Taxes
$6,399
HOA
-
Year Built
1942
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$279,900
3
Bd
1
Baths
1,722
Sq. Ft.
46 Litchfield Street, Manchester, CT 06040
Brokered By:
KEY Real Estate Services LLC
Swipe
0
$279,900
46 Litchfield Street, Manchester, CT 06040
Baths
1,722
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$163
Taxes
$5,746
HOA
-
Year Built
1950
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$309,900
3
Bd
1
Baths
1,382
Sq. Ft.
123 Bretton Road, Manchester, CT 06042
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$309,900
123 Bretton Road, Manchester, CT 06042
Baths
1,382
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$224
Taxes
$5,706
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$124,900
1
Bd
1
Baths
760
Sq. Ft.
1218 Middle Turnpike #A, Manchester, CT 06040
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$124,900
1218 Middle Turnpike #A, Manchester, CT 06040
Baths
760
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$164
Taxes
$1,939
HOA
$478
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$509,900
6
Bd
3
Baths
1,953
Sq. Ft.
121 Shepard Drive, Manchester, CT 06040
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$509,900
121 Shepard Drive, Manchester, CT 06040
Single Family
6
Beds
3
Baths
1,953
Sq. Ft.
0.39
Acres
$/Sq. Ft.
$261
Taxes
$9,063
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$439,900
3
Bd
2
Baths
3,586
Sq. Ft.
27 Mulberry Lane, Manchester, CT 06040
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$439,900
27 Mulberry Lane, Manchester, CT 06040
Baths
3,586
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$123
Taxes
$8,956
HOA
$575
Year Built
2007
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$419,900
3
Bd
1
Baths
2,106
Sq. Ft.
71 Northview Drive, Manchester, CT 06040
Brokered By:
S Young Realty & Associates LL
Swipe
0
$419,900
71 Northview Drive, Manchester, CT 06040
Baths
2,106
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$199
Taxes
$6,937
HOA
-
Year Built
1996
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days