Map
Showing 1 to 5 of 5 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0183107 seconds)
‹
›
$90,000
3
Bd
2
Baths
1,742
Sq. Ft.
123 N. Hollow Road, Hartland, CT 06027
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$90,000
123 N. Hollow Road, Hartland, CT 06027
Baths
1,742
Sq. Ft.
1.50
Acres
$/Sq. Ft.
$52
Taxes
$4,842
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$544,900
3
Bd
3
Baths
2,142
Sq. Ft.
174 Walnut Hill Road, Hartland, CT 06027
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$544,900
174 Walnut Hill Road, Hartland, CT 06027
Baths
2,142
Sq. Ft.
4.55
Acres
$/Sq. Ft.
$254
Taxes
$7,257
HOA
-
Year Built
1996
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$650,000
3
Bd
2
Baths
2,400
Sq. Ft.
176 Mill Street, Hartland, CT 06065
Brokered By:
Northwest CT Realty
Swipe
0
$650,000
176 Mill Street, Hartland, CT 06065
Baths
2,400
Sq. Ft.
2.01
Acres
$/Sq. Ft.
$271
Taxes
$7,193
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days
›
$795,000
3
Bd
3
Baths
2,272
Sq. Ft.
51 Mill Street, Hartland, CT 06065
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$795,000
51 Mill Street, Hartland, CT 06065
Baths
2,272
Sq. Ft.
1.25
Acres
$/Sq. Ft.
$350
Taxes
$5,359
HOA
-
Year Built
1882
Status
Active
FeeKeeper
FK
40 Days
›
$595,000
3
Bd
2
Baths
2,364
Sq. Ft.
178 Center Street, Hartland, CT 06091
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$595,000
178 Center Street, Hartland, CT 06091
Baths
2,364
Sq. Ft.
1.40
Acres
$/Sq. Ft.
$252
Taxes
$6,134
HOA
-
Year Built
1820
Status
Active
FeeKeeper
FK
51 Days