Map
Showing 1 to 9 of 9 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0275912 seconds)
‹
›
$1,075,000
4
Bd
3
Baths
2,662
Sq. Ft.
77 Paxton Court, Goshen, CT 06756
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
Virtual
$1,075,000
77 Paxton Court, Goshen, CT 06756
Baths
2,662
Sq. Ft.
1.06
Acres
$/Sq. Ft.
$404
Taxes
$8,813
HOA
$163
Year Built
2024
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$995,599
2
Bd
2
Baths
1,662
Sq. Ft.
346 Westside Road, Goshen, CT 06756
Brokered By:
Drakeley Real Estate, Inc.
Swipe
0
$995,599
346 Westside Road, Goshen, CT 06756
Baths
1,662
Sq. Ft.
0.31
Acres
$/Sq. Ft.
$599
Taxes
$4,004
HOA
-
Year Built
1980
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$485,000
3
Bd
2
Baths
1,528
Sq. Ft.
236 Wellsford Drive, Goshen, CT 06756
Brokered By:
Klemm Real Estate Inc
Swipe
0
$485,000
236 Wellsford Drive, Goshen, CT 06756
Baths
1,528
Sq. Ft.
0.83
Acres
$/Sq. Ft.
$317
Taxes
$3,914
HOA
-
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$988,000
5
Bd
4
Baths
2,815
Sq. Ft.
134 Sherbrook Drive, Goshen, CT 06756
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$988,000
134 Sherbrook Drive, Goshen, CT 06756
Baths
2,815
Sq. Ft.
0.85
Acres
$/Sq. Ft.
$351
Taxes
$8,300
HOA
$176
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$749,000
1
Bd
1
Baths
1,566
Sq. Ft.
136 Sandy Beach Road, Goshen, CT 06756
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$749,000
136 Sandy Beach Road, Goshen, CT 06756
Baths
1,566
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$478
Taxes
$4,338
HOA
-
Year Built
2015
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Days
›
$945,000
5
Bd
3
Baths
3,654
Sq. Ft.
3 Weldon Court, Goshen, CT 06756
Brokered By:
W. Raveis Lifestyles Realty
Swipe
0
$945,000
3 Weldon Court, Goshen, CT 06756
Baths
3,654
Sq. Ft.
0.87
Acres
$/Sq. Ft.
$259
Taxes
$8,009
HOA
$206
Year Built
2003
Status
Active
FeeKeeper
FK
37 Days
›
$785,000
4
Bd
2
Baths
2,627
Sq. Ft.
230 Beach Street, Goshen, CT 06756
Brokered By:
Todd M Carusillo RE, LLC
Swipe
0
$785,000
230 Beach Street, Goshen, CT 06756
Baths
2,627
Sq. Ft.
1.68
Acres
$/Sq. Ft.
$299
Taxes
$5,394
HOA
-
Year Built
1994
Status
Active
FeeKeeper
FK
47 Days
›
$579,000
2
Bd
1
Baths
1,040
Sq. Ft.
139 West Side Road, Goshen, CT 06756
Brokered By:
Cohen Agency
Swipe
0
$579,000
139 West Side Road, Goshen, CT 06756
Baths
1,040
Sq. Ft.
4.30
Acres
$/Sq. Ft.
$557
Taxes
$3,661
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
180 Days
›
$483,000
4
Bd
2
Baths
1,580
Sq. Ft.
618 Beach Street, Goshen, CT 06756
Brokered By:
YellowBrick Real Estate LLC
Swipe
0
$483,000
618 Beach Street, Goshen, CT 06756
Baths
1,580
Sq. Ft.
1.91
Acres
$/Sq. Ft.
$306
Taxes
$3,711
HOA
-
Year Built
1943
Status
Active
FeeKeeper
FK
340 Days