Map
Showing 1 to 10 of 28 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0277116 seconds)
‹
›
$729,900
2
Bd
2
Baths
2,200
Sq. Ft.
49 Worthington Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$729,900
49 Worthington Drive, Farmington, CT 06032
Baths
2,200
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$332
Taxes
$9,434
HOA
$395
Year Built
2003
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$169,000
1
Bd
1
Baths
704
Sq. Ft.
1660 Farmington Avenue #5, Farmington, CT 06085
Brokered By:
Lion''s Head Real Estate Group
Swipe
0
$169,000
1660 Farmington Avenue #5, Farmington, CT 06085
Baths
704
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$240
Taxes
$1,919
HOA
$238
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$279,900
2
Bd
2
Baths
1,386
Sq. Ft.
13 Bryne Court #G, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Signature Properties of N.E.
Swipe
0
$279,900
13 Bryne Court #G, Farmington, CT 06032
Baths
1,386
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$202
Taxes
$3,885
HOA
$593
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$679,900
4
Bd
2
Baths
2,991
Sq. Ft.
14 Crosswood Road, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Perrella Realty
Swipe
0
$679,900
14 Crosswood Road, Farmington, CT 06032
Baths
2,991
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$227
Taxes
$9,425
HOA
-
Year Built
1983
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$225,000
2
Bd
1
Baths
912
Sq. Ft.
14 Greenbriar Drive #F, Farmington, CT 06032
Brokered By:
RE/MAX RISE
Swipe
0
$225,000
14 Greenbriar Drive #F, Farmington, CT 06032
Baths
912
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$247
Taxes
$2,728
HOA
$445
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$699,000
3
Bd
2
Baths
2,344
Sq. Ft.
1 Ridgeview Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$699,000
1 Ridgeview Drive, Farmington, CT 06032
Baths
2,344
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$298
Taxes
$10,670
HOA
-
Year Built
2011
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$399,900
4
Bd
2
Baths
2,800
Sq. Ft.
1 Talcott Glen #B, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$399,900
1 Talcott Glen #B, Farmington, CT 06032
Baths
2,800
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$143
Taxes
$6,544
HOA
$697
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$339,995
2
Bd
2
Baths
1,388
Sq. Ft.
7 Mallard Drive, Farmington, CT 06001
Brokered By:
Glanville Real Estate
Swipe
0
$339,995
7 Mallard Drive, Farmington, CT 06001
Baths
1,388
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$245
Taxes
$3,634
HOA
$537
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$674,900
2
Bd
2
Baths
2,200
Sq. Ft.
45 Worthington Drive, Farmington, CT 06032
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$674,900
45 Worthington Drive, Farmington, CT 06032
Baths
2,200
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$307
Taxes
$9,269
HOA
$395
Year Built
2002
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$699,900
4
Bd
4
Baths
3,856
Sq. Ft.
334 Plainville Avenue, Farmington, CT 06085
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$699,900
334 Plainville Avenue, Farmington, CT 06085
Baths
3,856
Sq. Ft.
1.43
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$8,976
HOA
-
Year Built
1937
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
8 Days