Map
Showing 1 to 10 of 16 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0186518 seconds)
‹
›
$299,900
3
Bd
1
Baths
1,364
Sq. Ft.
368 Rye Street, East Windsor, CT 06016
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$299,900
368 Rye Street, East Windsor, CT 06016
Baths
1,364
Sq. Ft.
0.55
Acres
$/Sq. Ft.
$220
Taxes
$4,766
HOA
-
Year Built
1966
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$275,000
2
Bd
1
Baths
1,350
Sq. Ft.
13 Riverview Drive #A, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Simply Sold Real Estate
Swipe
0
$275,000
13 Riverview Drive #A, East Windsor, CT 06088
Baths
1,350
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$204
Taxes
$4,206
HOA
$388
Year Built
1986
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$69,900
2
Bd
1
Baths
784
Sq. Ft.
9 North Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Media Realty Group, Inc.
Swipe
0
$69,900
9 North Road, East Windsor, CT 06088
Baths
784
Sq. Ft.
0.05
Acres
$/Sq. Ft.
$89
Taxes
$7,154
HOA
$482
Year Built
1978
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$249,900
2
Bd
1
Baths
1,296
Sq. Ft.
15 Thistle Way #B, East Windsor, CT 06016
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$249,900
15 Thistle Way #B, East Windsor, CT 06016
Baths
1,296
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$193
Taxes
$3,766
HOA
$310
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$1,150,000
9
Bd
5
Baths
8,022
Sq. Ft.
60 Abbe Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Carl Guild & Associates
Swipe
0
$1,150,000
60 Abbe Road, East Windsor, CT 06088
Single Family
9
Beds
5
Baths
8,022
Sq. Ft.
8.93
Acres
$/Sq. Ft.
$143
Taxes
$11,459
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$399,900
4
Bd
3
Baths
1,571
Sq. Ft.
145 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Shinebrite Brokerage LLC
Swipe
0
$399,900
145 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Baths
1,571
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$255
Taxes
$5,289
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$399,000
4
Bd
1
Baths
1,836
Sq. Ft.
76 Griffin Road, East Windsor, CT 06016
Brokered By:
Lock and Key Realty, Inc
Swipe
0
$399,000
76 Griffin Road, East Windsor, CT 06016
Baths
1,836
Sq. Ft.
1.18
Acres
$/Sq. Ft.
$217
Taxes
$4,836
HOA
-
Year Built
1820
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$225,000
2
Bd
1
Baths
736
Sq. Ft.
62 Rice Road, East Windsor, CT 06016
Brokered By:
Realty One Group Cutting Edge
Swipe
0
$225,000
62 Rice Road, East Windsor, CT 06016
Baths
736
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$306
Taxes
$3,071
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Days
›
$995,000
4
Bd
4
Baths
4,658
Sq. Ft.
216 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$995,000
216 Wells Road, East Windsor, CT 06088
Baths
4,658
Sq. Ft.
4.70
Acres
$/Sq. Ft.
$214
Taxes
$9,330
HOA
-
Year Built
1974
Status
Active
FeeKeeper
FK
32 Days
›
$284,925
2
Bd
2
Baths
1,099
Sq. Ft.
5 David Drive, East Windsor, CT 06088
Brokered By:
Five Stars Realty
Swipe
0
$284,925
5 David Drive, East Windsor, CT 06088
Baths
1,099
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$259
Taxes
$4,446
HOA
$300
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
31 Days