Map
Showing 1 to 10 of 44 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0348185 seconds)
‹
›
$549,000
4
Bd
1
Baths
1,229
Sq. Ft.
61 Terrace Avenue, East Lyme, CT 06357
Brokered By:
Burns Realty
Swipe
0
Virtual
$549,000
61 Terrace Avenue, East Lyme, CT 06357
Baths
1,229
Sq. Ft.
0.13
Acres
$/Sq. Ft.
$447
Taxes
$5,270
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$1,995,000
4
Bd
4
Baths
3,138
Sq. Ft.
47 Oswegatchie Hills Road, East Lyme, CT 06357
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
Virtual
$1,995,000
47 Oswegatchie Hills Road, East Lyme, CT 06357
Baths
3,138
Sq. Ft.
1.37
Acres
$/Sq. Ft.
$636
Taxes
$18,803
HOA
-
Year Built
1991
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$895,000
4
Bd
2
Baths
3,618
Sq. Ft.
7 Harvest Glen, East Lyme, CT 06333
Virtual
$895,000
7 Harvest Glen, East Lyme, CT 06333
Baths
3,618
Sq. Ft.
1.42
Acres
$/Sq. Ft.
$247
Taxes
$11,719
HOA
-
Year Built
2004
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$435,000
2
Bd
1
Baths
696
Sq. Ft.
76 S. Edgewood Road, East Lyme, CT 06357
Brokered By:
KW Legacy Partners
Swipe
0
$435,000
76 S. Edgewood Road, East Lyme, CT 06357
Baths
696
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$625
Taxes
$3,953
HOA
$18
Year Built
1960
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$512,000
3
Bd
2
Baths
2,208
Sq. Ft.
25 Forest Road, East Lyme, CT 06357
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$512,000
25 Forest Road, East Lyme, CT 06357
Baths
2,208
Sq. Ft.
0.29
Acres
$/Sq. Ft.
$232
Taxes
$6,321
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$639,900
3
Bd
2
Baths
2,244
Sq. Ft.
14 Old Black Point Road, East Lyme, CT 06357
Brokered By:
RE/MAX on the Bay
Swipe
0
$639,900
14 Old Black Point Road, East Lyme, CT 06357
Baths
2,244
Sq. Ft.
0.39
Acres
$/Sq. Ft.
$285
Taxes
$6,641
HOA
-
Year Built
1982
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$385,000
3
Bd
1
Baths
1,380
Sq. Ft.
38 Irvingdell Place, East Lyme, CT 06333
Brokered By:
RE/MAX on the Bay
Swipe
0
$385,000
38 Irvingdell Place, East Lyme, CT 06333
Baths
1,380
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$279
Taxes
$5,082
HOA
-
Year Built
1962
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$750,000
3
Bd
3
Baths
1,644
Sq. Ft.
5 Central Avenue, East Lyme, CT 06357
Virtual
$750,000
5 Central Avenue, East Lyme, CT 06357
Baths
1,644
Sq. Ft.
0.25
Acres
$/Sq. Ft.
$456
Taxes
$6,729
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$445,000
3
Bd
1
Baths
1,382
Sq. Ft.
19 Maplewood Drive, East Lyme, CT 06333
Brokered By:
KEY Real Estate Services LLC
Swipe
0
$445,000
19 Maplewood Drive, East Lyme, CT 06333
Baths
1,382
Sq. Ft.
0.47
Acres
$/Sq. Ft.
$322
Taxes
$5,876
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$750,000
4
Bd
2
Baths
2,814
Sq. Ft.
7 Winchester Road, East Lyme, CT 06333
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$750,000
7 Winchester Road, East Lyme, CT 06333
Baths
2,814
Sq. Ft.
0.94
Acres
$/Sq. Ft.
$267
Taxes
$8,615
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days