Map
Showing 1 to 10 of 18 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.027668 seconds)
‹
›
$689,000
4
Bd
2
Baths
2,046
Sq. Ft.
57 Middle Haddam Road, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Bolanos & Associates LLC
Swipe
0
$689,000
57 Middle Haddam Road, East Hampton, CT 06424
Baths
2,046
Sq. Ft.
0.56
Acres
$/Sq. Ft.
$337
Taxes
$5,754
HOA
-
Year Built
1710
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
22 Hours
›
$747,900
3
Bd
2
Baths
2,046
Sq. Ft.
507 Freya Lane, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$747,900
507 Freya Lane, East Hampton, CT 06424
Baths
2,046
Sq. Ft.
2.21
Acres
$/Sq. Ft.
$366
Taxes
$0
HOA
$0
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$1,650,000
4
Bd
4
Baths
3,799
Sq. Ft.
30 Knowles Road, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$1,650,000
30 Knowles Road, East Hampton, CT 06424
Baths
3,799
Sq. Ft.
0.53
Acres
$/Sq. Ft.
$434
Taxes
$15,073
HOA
-
Year Built
1823
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$389,000
3
Bd
2
Baths
1,080
Sq. Ft.
15 Beechcrest Drive, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Tier 1 Real Estate
Swipe
0
$389,000
15 Beechcrest Drive, East Hampton, CT 06424
Baths
1,080
Sq. Ft.
0.57
Acres
$/Sq. Ft.
$360
Taxes
$4,663
HOA
-
Year Built
1972
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$304,900
3
Bd
1
Baths
888
Sq. Ft.
18 Lake Boulevard, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
RE/MAX Alliance
Swipe
0
$304,900
18 Lake Boulevard, East Hampton, CT 06424
Baths
888
Sq. Ft.
0.09
Acres
$/Sq. Ft.
$343
Taxes
$4,570
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days
›
$429,750
3
Bd
2
Baths
1,770
Sq. Ft.
27 Old Skinner Street, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$429,750
27 Old Skinner Street, East Hampton, CT 06424
Baths
1,770
Sq. Ft.
0.60
Acres
$/Sq. Ft.
$243
Taxes
$5,406
HOA
-
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days
›
$60,000
1
Bd
1
Baths
697
Sq. Ft.
14 Mountainview Road, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Carl Guild & Associates
Swipe
0
$60,000
14 Mountainview Road, East Hampton, CT 06424
Baths
697
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$86
Taxes
$415
HOA
-
Year Built
1964
Status
Active
FeeKeeper
FK
31 Days
›
$124,900
2
Bd
2
Baths
924
Sq. Ft.
55 Mountainview Road, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Real Broker CT, LLC
Swipe
0
$124,900
55 Mountainview Road, East Hampton, CT 06424
Baths
924
Sq. Ft.
0.00
Acres
$/Sq. Ft.
$135
Taxes
$1,629
HOA
$490
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
47 Days
›
$469,000
2
Bd
1
Baths
1,248
Sq. Ft.
26 Lake Boulevard, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$469,000
26 Lake Boulevard, East Hampton, CT 06424
Baths
1,248
Sq. Ft.
0.10
Acres
$/Sq. Ft.
$282
Taxes
$4,598
HOA
-
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
51 Days
›
$750,000
4
Bd
2
Baths
2,500
Sq. Ft.
2 Town Line Drive, East Hampton, CT 06424
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$750,000
2 Town Line Drive, East Hampton, CT 06424
Baths
2,500
Sq. Ft.
0.66
Acres
$/Sq. Ft.
$300
Taxes
$1,745
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
50 Days