Map
Showing 1 to 10 of 25 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0252841 seconds)
‹
›
$349,900
3
Bd
2
Baths
1,591
Sq. Ft.
574 Town Street, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$349,900
574 Town Street, East Haddam, CT 06469
Baths
1,591
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$220
Taxes
$5,279
HOA
-
Year Built
1995
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$475,000
4
Bd
3
Baths
1,876
Sq. Ft.
237 West Road, East Haddam, CT 06420
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$475,000
237 West Road, East Haddam, CT 06420
Baths
1,876
Sq. Ft.
2.21
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$7,827
HOA
-
Year Built
2023
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$295,000
2
Bd
2
Baths
1,236
Sq. Ft.
2 Pinehurst Lane, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Our Home Realty Advisors
Swipe
0
$295,000
2 Pinehurst Lane, East Haddam, CT 06469
Baths
1,236
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$239
Taxes
$4,526
HOA
$450
Year Built
2006
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$749,900
2
Bd
1
Baths
1,153
Sq. Ft.
21 E. Shore Drive, East Haddam, CT 06415
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$749,900
21 E. Shore Drive, East Haddam, CT 06415
Baths
1,153
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$650
Taxes
$6,795
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$257,900
2
Bd
1
Baths
778
Sq. Ft.
34 Wildwood Road, East Haddam, CT 06415
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$257,900
34 Wildwood Road, East Haddam, CT 06415
Baths
778
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$331
Taxes
$3,665
HOA
$37
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$675,000
3
Bd
2
Baths
1,952
Sq. Ft.
6 Clark Gates Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
Puorro Realty Group
Swipe
0
$675,000
6 Clark Gates Road, East Haddam, CT 06469
Baths
1,952
Sq. Ft.
0.79
Acres
$/Sq. Ft.
$346
Taxes
$8,446
HOA
-
Year Built
2021
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$499,900
3
Bd
2
Baths
1,698
Sq. Ft.
11 Plains Road, East Haddam, CT 06469
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$499,900
11 Plains Road, East Haddam, CT 06469
Baths
1,698
Sq. Ft.
0.60
Acres
$/Sq. Ft.
$294
Taxes
$5,462
HOA
-
Year Built
1875
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days
›
$725,000
4
Bd
2
Baths
2,324
Sq. Ft.
331 Tater Hill Road, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$725,000
331 Tater Hill Road, East Haddam, CT 06423
Baths
2,324
Sq. Ft.
2.00
Acres
$/Sq. Ft.
$312
Taxes
$6,655
HOA
-
Year Built
1974
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Days
›
$379,900
4
Bd
2
Baths
2,464
Sq. Ft.
18 Overlook Drive, East Haddam, CT 06423
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$379,900
18 Overlook Drive, East Haddam, CT 06423
Baths
2,464
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$154
Taxes
$6,882
HOA
$17
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days
›
$359,900
3
Bd
1
Baths
1,300
Sq. Ft.
22 Ridgewood Road, East Haddam, CT 06415
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$359,900
22 Ridgewood Road, East Haddam, CT 06415
Baths
1,300
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$277
Taxes
$4,509
HOA
$37
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days