Map
Showing 1 to 10 of 11 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0250544 seconds)
‹
›
$440,000
4
Bd
1
Baths
2,068
Sq. Ft.
111 Grand View Terrace, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Kazantzis Real Estate, LLC
Swipe
0
$440,000
111 Grand View Terrace, Brooklyn, CT 06234
Baths
2,068
Sq. Ft.
0.63
Acres
$/Sq. Ft.
$213
Taxes
$5,614
HOA
-
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$950,000
3
Bd
2
Baths
3,004
Sq. Ft.
524 Wauregan Road, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Kazantzis Real Estate, LLC
Swipe
0
$950,000
524 Wauregan Road, Brooklyn, CT 06234
Baths
3,004
Sq. Ft.
1.89
Acres
$/Sq. Ft.
$316
Taxes
$10,259
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$589,000
5
Bd
2
Baths
2,946
Sq. Ft.
24 Providence Road, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Kazantzis Real Estate, LLC
Swipe
0
$589,000
24 Providence Road, Brooklyn, CT 06234
Baths
2,946
Sq. Ft.
0.88
Acres
$/Sq. Ft.
$200
Taxes
$2,697
HOA
-
Year Built
1740
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$619,900
3
Bd
3
Baths
1,890
Sq. Ft.
81 Grand View Terrace, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Kazantzis Real Estate, LLC
Swipe
0
$619,900
81 Grand View Terrace, Brooklyn, CT 06234
Baths
1,890
Sq. Ft.
1.73
Acres
$/Sq. Ft.
$328
Taxes
$864
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$479,900
4
Bd
2
Baths
2,904
Sq. Ft.
113 Laurel Hill Road, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Santana Realty Group LLC
Swipe
0
$479,900
113 Laurel Hill Road, Brooklyn, CT 06234
Baths
2,904
Sq. Ft.
1.78
Acres
$/Sq. Ft.
$165
Taxes
$7,668
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$724,900
3
Bd
2
Baths
2,282
Sq. Ft.
17 Blackwells Landing, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Brian Buonaiuto
Swipe
0
$724,900
17 Blackwells Landing, Brooklyn, CT 06234
Baths
2,282
Sq. Ft.
12.58
Acres
$/Sq. Ft.
$318
Taxes
$10,641
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Days
›
$850,000
4
Bd
3
Baths
5,479
Sq. Ft.
316 Allen Hill Road, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Brunet and Company Real Estate
Swipe
0
$850,000
316 Allen Hill Road, Brooklyn, CT 06234
Baths
5,479
Sq. Ft.
2.30
Acres
$/Sq. Ft.
$155
Taxes
$15,979
HOA
-
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days
›
$765,000
3
Bd
2
Baths
2,020
Sq. Ft.
106 Church Street, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
Kazantzis Real Estate, LLC
Swipe
0
$765,000
106 Church Street, Brooklyn, CT 06234
Baths
2,020
Sq. Ft.
2.60
Acres
$/Sq. Ft.
$379
Taxes
$935
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
32 Days
›
$360,000
3
Bd
2
Baths
2,244
Sq. Ft.
379 Christian Hill Road, Brooklyn, CT 06234
Brokered By:
HERE Realty
Swipe
0
$360,000
379 Christian Hill Road, Brooklyn, CT 06234
Baths
2,244
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$160
Taxes
$5,429
HOA
-
Year Built
2003
Status
Active
FeeKeeper
FK
40 Days
›
$469,900
4
Bd
3
Baths
1,800
Sq. Ft.
16 South Street, Brooklyn, CT 06324
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$469,900
16 South Street, Brooklyn, CT 06324
Baths
1,800
Sq. Ft.
0.88
Acres
$/Sq. Ft.
$174
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
44 Days