Map
Showing 1 to 10 of 48 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0328057 seconds)
‹
›
$539,900
3
Bd
2
Baths
1,302
Sq. Ft.
41 Elbow Hill Road, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
Virtual
$539,900
41 Elbow Hill Road, Brookfield, CT 06804
Baths
1,302
Sq. Ft.
1.06
Acres
$/Sq. Ft.
$415
Taxes
$7,401
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$925,000
2
Bd
3
Baths
1,980
Sq. Ft.
557 Candlewood Lake Road, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
Redfin Corporation
Swipe
0
Virtual
$925,000
557 Candlewood Lake Road, Brookfield, CT 06804
Baths
1,980
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$467
Taxes
$10,652
HOA
$30
Year Built
1972
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$1,800,000
2
Bd
4
Baths
3,600
Sq. Ft.
21 Lakeview Road, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$1,800,000
21 Lakeview Road, Brookfield, CT 06804
Baths
3,600
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$500
Taxes
$17,754
HOA
$102
Year Built
2023
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$679,000
4
Bd
2
Baths
2,520
Sq. Ft.
3 Cherokee Drive, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$679,000
3 Cherokee Drive, Brookfield, CT 06804
Baths
2,520
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$269
Taxes
$8,484
HOA
-
Year Built
1974
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$549,900
3
Bd
2
Baths
1,512
Sq. Ft.
29 Berkshire Drive, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$549,900
29 Berkshire Drive, Brookfield, CT 06804
Baths
1,512
Sq. Ft.
0.32
Acres
$/Sq. Ft.
$364
Taxes
$6,072
HOA
$100
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$369,900
2
Bd
1
Baths
1,456
Sq. Ft.
18 Hearthstone Drive, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$369,900
18 Hearthstone Drive, Brookfield, CT 06804
Baths
1,456
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$254
Taxes
$4,690
HOA
$547
Year Built
1979
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$475,000
3
Bd
2
Baths
2,059
Sq. Ft.
1 Hunting Ridge Road, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
CB Country to Coast Realty
Swipe
0
$475,000
1 Hunting Ridge Road, Brookfield, CT 06804
Baths
2,059
Sq. Ft.
0.70
Acres
$/Sq. Ft.
$231
Taxes
$7,410
HOA
-
Year Built
1967
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$789,500
4
Bd
2
Baths
3,213
Sq. Ft.
3 Josephs Lane, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$789,500
3 Josephs Lane, Brookfield, CT 06804
Baths
3,213
Sq. Ft.
2.88
Acres
$/Sq. Ft.
$246
Taxes
$12,184
HOA
-
Year Built
1999
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$625,000
3
Bd
2
Baths
2,257
Sq. Ft.
6 Brookdale Lane, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
Virtual
$625,000
6 Brookdale Lane, Brookfield, CT 06804
Baths
2,257
Sq. Ft.
0.42
Acres
$/Sq. Ft.
$277
Taxes
$7,143
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$549,900
4
Bd
2
Baths
2,158
Sq. Ft.
17 Stage Road, Brookfield, CT 06804
Brokered By:
RE/MAX RISE
Swipe
0
$549,900
17 Stage Road, Brookfield, CT 06804
Baths
2,158
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$255
Taxes
$8,377
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days