Map
Showing 1 to 10 of 69 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0340393 seconds)
‹
›
$279,500
2
Bd
1
Baths
1,329
Sq. Ft.
41 Chatham Lane, Bristol, CT 06010
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$279,500
41 Chatham Lane, Bristol, CT 06010
Baths
1,329
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$210
Taxes
$4,794
HOA
$175
Year Built
1980
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Hours
›
$269,900
3
Bd
1
Baths
1,683
Sq. Ft.
1044 Jerome Avenue, Bristol, CT 06010
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s International Realty
Swipe
0
$269,900
1044 Jerome Avenue, Bristol, CT 06010
Baths
1,683
Sq. Ft.
0.86
Acres
$/Sq. Ft.
$160
Taxes
$5,891
HOA
-
Year Built
1962
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Hours
›
$239,999
2
Bd
1
Baths
980
Sq. Ft.
489 Wolcott Street #1, Bristol, CT 06010
Brokered By:
RE/MAX Precision Realty
Swipe
0
$239,999
489 Wolcott Street #1, Bristol, CT 06010
Baths
980
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$245
Taxes
$3,489
HOA
$485
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Hours
›
$399,000
3
Bd
2
Baths
2,444
Sq. Ft.
200 Sunnydale Avenue, Bristol, CT 06010
Brokered By:
eXp Realty
Swipe
0
$399,000
200 Sunnydale Avenue, Bristol, CT 06010
Baths
2,444
Sq. Ft.
0.35
Acres
$/Sq. Ft.
$163
Taxes
$6,766
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Hours
›
$749,600
3
Bd
2
Baths
2,156
Sq. Ft.
235 Corbin Ridge, Bristol, CT 06010
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$749,600
235 Corbin Ridge, Bristol, CT 06010
Baths
2,156
Sq. Ft.
0.57
Acres
$/Sq. Ft.
$348
Taxes
$1,892
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
21 Hours
›
$599,900
3
Bd
2
Baths
2,201
Sq. Ft.
Lot 65 Gino Drive, Bristol, CT 06010
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$599,900
Lot 65 Gino Drive, Bristol, CT 06010
Baths
2,201
Sq. Ft.
0.06
Acres
$/Sq. Ft.
$273
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
21 Hours
›
$225,000
2
Bd
1
Baths
891
Sq. Ft.
574 East Road, Bristol, CT 06010
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$225,000
574 East Road, Bristol, CT 06010
Baths
891
Sq. Ft.
0.26
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$3,785
HOA
-
Year Built
1920
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Hours
›
$345,000
3
Bd
2
Baths
1,444
Sq. Ft.
108 Georgetown Road, Bristol, CT 06010
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$345,000
108 Georgetown Road, Bristol, CT 06010
Baths
1,444
Sq. Ft.
0.37
Acres
$/Sq. Ft.
$239
Taxes
$6,880
HOA
-
Year Built
1968
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
22 Hours
›
$579,900
3
Bd
2
Baths
1,748
Sq. Ft.
Lot 63 Gino Drive, Bristol, CT 06010
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$579,900
Lot 63 Gino Drive, Bristol, CT 06010
Baths
1,748
Sq. Ft.
1.08
Acres
$/Sq. Ft.
$332
Taxes
$0
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
23 Hours
›
$534,900
4
Bd
2
Baths
2,124
Sq. Ft.
6 Treble Road, Bristol, CT 06010
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$534,900
6 Treble Road, Bristol, CT 06010
Baths
2,124
Sq. Ft.
0.65
Acres
$/Sq. Ft.
$252
Taxes
$8,602
HOA
-
Year Built
1984
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day