Map
Showing 1 to 10 of 123 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0449594 seconds)
‹
›
$250,000
3
Bd
1
Baths
1,187
Sq. Ft.
30 Yarrington Court, Bridgeport, CT 06607
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$250,000
30 Yarrington Court, Bridgeport, CT 06607
Baths
1,187
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$211
Taxes
$2,402
HOA
$235
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Minutes
›
$275,000
2
Bd
2
Baths
1,092
Sq. Ft.
2660 North Avenue #112, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$275,000
2660 North Avenue #112, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,092
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$252
Taxes
$4,241
HOA
$463
Year Built
2010
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Hours
›
$699,900
3
Bd
3
Baths
1,672
Sq. Ft.
1479 Laurel Avenue, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
Rosana Melo Realty
Swipe
0
$699,900
1479 Laurel Avenue, Bridgeport, CT 06604
Baths
1,672
Sq. Ft.
0.16
Acres
$/Sq. Ft.
$419
Taxes
$6,845
HOA
-
Year Built
1923
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$99,900
3
Bd
2
Baths
99,999
Sq. Ft.
111 Waterman Street, Bridgeport, CT 06607
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
$99,900
111 Waterman Street, Bridgeport, CT 06607
Baths
99,999
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$1
Taxes
-
HOA
$480
Year Built
1915
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$49,900
1
Bd
1
Baths
99,999
Sq. Ft.
109 Waterman Street, Bridgeport, CT 06607
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
$49,900
109 Waterman Street, Bridgeport, CT 06607
Baths
99,999
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$0
Taxes
-
HOA
$420
Year Built
1915
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$3,100,000
0
Bd
0
Baths
4,311
Sq. Ft.
3431 Fairfield Avenue, Bridgeport, CT 06605
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$3,100,000
3431 Fairfield Avenue, Bridgeport, CT 06605
Baths
4,311
Sq. Ft.
1.49
Acres
$/Sq. Ft.
$719
Taxes
$18,122
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$329,000
3
Bd
1
Baths
864
Sq. Ft.
969 Maplewood Avenue, Bridgeport, CT 06605
Brokered By:
Carrena Property Mgmt & Realty
Swipe
0
$329,000
969 Maplewood Avenue, Bridgeport, CT 06605
Baths
864
Sq. Ft.
0.04
Acres
$/Sq. Ft.
$381
Taxes
$3,963
HOA
-
Year Built
1910
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$399,000
4
Bd
1
Baths
1,326
Sq. Ft.
838 Ruth Street, Bridgeport, CT 06606
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$399,000
838 Ruth Street, Bridgeport, CT 06606
Baths
1,326
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$301
Taxes
$6,680
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$479,900
4
Bd
2
Baths
1,188
Sq. Ft.
457 Vincellette Street, Bridgeport, CT 06606
Brokered By:
eRealty Advisors, Inc.
Swipe
0
$479,900
457 Vincellette Street, Bridgeport, CT 06606
Baths
1,188
Sq. Ft.
0.10
Acres
$/Sq. Ft.
$404
Taxes
$9,339
HOA
-
Year Built
1966
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$214,999
1
Bd
1
Baths
910
Sq. Ft.
881 Lafayette Boulevard #4N, Bridgeport, CT 06604
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
Virtual
$214,999
881 Lafayette Boulevard #4N, Bridgeport, CT 06604
Baths
910
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$236
Taxes
$3,544
HOA
$452
Year Built
1929
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days