Map
Showing 1 to 10 of 21 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0300553 seconds)
‹
›
$489,900
4
Bd
3
Baths
3,080
Sq. Ft.
13 Governors Lane, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Realty ONE Group Connect
Swipe
0
Virtual
$489,900
13 Governors Lane, Bethel, CT 06801
Baths
3,080
Sq. Ft.
0.54
Acres
$/Sq. Ft.
$159
Taxes
$8,755
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$379,500
3
Bd
2
Baths
1,440
Sq. Ft.
11 Deer Run, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$379,500
11 Deer Run, Bethel, CT 06801
Baths
1,440
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$264
Taxes
$5,060
HOA
$434
Year Built
1974
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$619,900
3
Bd
2
Baths
1,680
Sq. Ft.
10 Barnum Court, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$619,900
10 Barnum Court, Bethel, CT 06801
Baths
1,680
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$369
Taxes
$7,768
HOA
$350
Year Built
2017
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$524,900
3
Bd
2
Baths
1,790
Sq. Ft.
55 Hoyts Hill, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$524,900
55 Hoyts Hill, Bethel, CT 06801
Baths
1,790
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$293
Taxes
$7,325
HOA
-
Year Built
1970
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$539,000
3
Bd
1
Baths
2,486
Sq. Ft.
8 Church Camp Ground Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$539,000
8 Church Camp Ground Road, Bethel, CT 06801
Baths
2,486
Sq. Ft.
1.12
Acres
$/Sq. Ft.
$217
Taxes
$8,408
HOA
-
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$725,000
4
Bd
2
Baths
3,144
Sq. Ft.
17 Wolfpits Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$725,000
17 Wolfpits Road, Bethel, CT 06801
Baths
3,144
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$231
Taxes
$13,594
HOA
-
Year Built
1977
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$849,000
4
Bd
2
Baths
2,459
Sq. Ft.
13 Aunt Pattys Lane, Bethel, CT 06801
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$849,000
13 Aunt Pattys Lane, Bethel, CT 06801
Baths
2,459
Sq. Ft.
1.99
Acres
$/Sq. Ft.
$345
Taxes
$11,288
HOA
-
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$499,999
3
Bd
1
Baths
1,974
Sq. Ft.
95 Hoyts Hill, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Real Estate Professionals of C
Swipe
0
$499,999
95 Hoyts Hill, Bethel, CT 06801
Baths
1,974
Sq. Ft.
0.72
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$7,069
HOA
-
Year Built
1972
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$1,089,999
5
Bd
4
Baths
3,751
Sq. Ft.
137 Rockwell Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
Virtual
$1,089,999
137 Rockwell Road, Bethel, CT 06801
Baths
3,751
Sq. Ft.
1.08
Acres
$/Sq. Ft.
$291
Taxes
$12,742
HOA
-
Year Built
1760
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$719,900
3
Bd
3
Baths
2,346
Sq. Ft.
16 Hunting Ridge Lane, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$719,900
16 Hunting Ridge Lane, Bethel, CT 06801
Baths
2,346
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$307
Taxes
$11,022
HOA
$460
Year Built
2021
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days