Map
Showing 1 to 7 of 7 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0205133 seconds)
‹
›
$575,000
4
Bd
2
Baths
2,426
Sq. Ft.
168 Miller Road, Bethany, CT 06524
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
$575,000
168 Miller Road, Bethany, CT 06524
Baths
2,426
Sq. Ft.
0.70
Acres
$/Sq. Ft.
$237
Taxes
$9,049
HOA
-
Year Built
1955
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$599,500
4
Bd
2
Baths
2,176
Sq. Ft.
41 Tuttle Court, Bethany, CT 06524
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$599,500
41 Tuttle Court, Bethany, CT 06524
Baths
2,176
Sq. Ft.
1.50
Acres
$/Sq. Ft.
$276
Taxes
$8,877
HOA
-
Year Built
1975
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$1,199,000
3
Bd
2
Baths
2,388
Sq. Ft.
117 Litchfield Turnpike, Bethany, CT 06524
Brokered By:
Lamacchia Realty
Swipe
0
Virtual
$1,199,000
117 Litchfield Turnpike, Bethany, CT 06524
Baths
2,388
Sq. Ft.
11.60
Acres
$/Sq. Ft.
$502
Taxes
$11,180
HOA
-
Year Built
2008
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$749,000
4
Bd
2
Baths
2,388
Sq. Ft.
111 Lebanon Road, Bethany, CT 06524
Brokered By:
Calcagni Real Estate
Swipe
0
$749,000
111 Lebanon Road, Bethany, CT 06524
Baths
2,388
Sq. Ft.
2.70
Acres
$/Sq. Ft.
$314
Taxes
$9,695
HOA
-
Year Built
1966
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$1,750,000
4
Bd
2
Baths
3,792
Sq. Ft.
99 Mesa Drive, Bethany, CT 06524
Brokered By:
New Haus Group LLC
Swipe
0
$1,750,000
99 Mesa Drive, Bethany, CT 06524
Baths
3,792
Sq. Ft.
2.82
Acres
$/Sq. Ft.
$461
Taxes
$17,020
HOA
-
Year Built
2021
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Days
›
$699,900
3
Bd
2
Baths
3,186
Sq. Ft.
45 Carmel Road, Bethany, CT 06524
Brokered By:
ASJ Realty Partners
Swipe
0
$699,900
45 Carmel Road, Bethany, CT 06524
Baths
3,186
Sq. Ft.
5.09
Acres
$/Sq. Ft.
$220
Taxes
$12,159
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Days
›
$1,149,000
4
Bd
2
Baths
4,340
Sq. Ft.
74 Farm View Road, Bethany, CT 06524
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$1,149,000
74 Farm View Road, Bethany, CT 06524
Baths
4,340
Sq. Ft.
1.66
Acres
$/Sq. Ft.
$265
Taxes
$13,695
HOA
-
Year Built
2002
Status
Active
FeeKeeper
FK
37 Days