Map
Showing 1 to 10 of 19 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0214819 seconds)
‹
›
$325,000
3
Bd
1
Baths
960
Sq. Ft.
52 Overhill Drive, Berlin, CT 06037
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$325,000
52 Overhill Drive, Berlin, CT 06037
Baths
960
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$339
Taxes
$4,463
HOA
-
Year Built
1954
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
11 Hours
›
$320,000
3
Bd
1
Baths
1,066
Sq. Ft.
5 York Road, Berlin, CT 06037
Brokered By:
Coldwell Banker Calabro
Swipe
0
$320,000
5 York Road, Berlin, CT 06037
Baths
1,066
Sq. Ft.
0.24
Acres
$/Sq. Ft.
$300
Taxes
$4,938
HOA
-
Year Built
1958
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Hours
›
$589,900
3
Bd
3
Baths
3,172
Sq. Ft.
67 Glenview Drive, Berlin, CT 06037
Brokered By:
Home Sweet Home Realty, LLC
Swipe
0
Virtual
$589,900
67 Glenview Drive, Berlin, CT 06037
Baths
3,172
Sq. Ft.
0.42
Acres
$/Sq. Ft.
$186
Taxes
$10,142
HOA
-
Year Built
1968
Status
Active
FeeKeeper
FK
17 Hours
›
$750,000
5
Bd
3
Baths
4,310
Sq. Ft.
409 Beckley Road, Berlin, CT 06037
Brokered By:
Luxe Realty LLC
Swipe
0
$750,000
409 Beckley Road, Berlin, CT 06037
Baths
4,310
Sq. Ft.
1.89
Acres
$/Sq. Ft.
$174
Taxes
$11,509
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$595,000
5
Bd
3
Baths
3,092
Sq. Ft.
87 Warner Road, Berlin, CT 06037
Brokered By:
Century 21 Clemens Group
Swipe
0
$595,000
87 Warner Road, Berlin, CT 06037
Baths
3,092
Sq. Ft.
0.49
Acres
$/Sq. Ft.
$192
Taxes
$9,299
HOA
-
Year Built
1970
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$1,374,900
4
Bd
4
Baths
6,416
Sq. Ft.
66 Quincy Trail, Berlin, CT 06037
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$1,374,900
66 Quincy Trail, Berlin, CT 06037
Baths
6,416
Sq. Ft.
0.75
Acres
$/Sq. Ft.
$214
Taxes
$19,601
HOA
-
Year Built
2006
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$384,900
3
Bd
1
Baths
1,196
Sq. Ft.
23 Juniper Lane, Berlin, CT 06037
Brokered By:
SalCal Real Estate Connections
Swipe
0
Virtual
$384,900
23 Juniper Lane, Berlin, CT 06037
Baths
1,196
Sq. Ft.
0.36
Acres
$/Sq. Ft.
$322
Taxes
$5,140
HOA
-
Year Built
1969
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$624,900
3
Bd
2
Baths
2,490
Sq. Ft.
350 Brooke Meadow Road, Berlin, CT 06037
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
Virtual
$624,900
350 Brooke Meadow Road, Berlin, CT 06037
Baths
2,490
Sq. Ft.
0.58
Acres
$/Sq. Ft.
$251
Taxes
$10,657
HOA
-
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$419,900
2
Bd
2
Baths
1,401
Sq. Ft.
270 New Britain Road #16, Berlin, CT 06037
Brokered By:
Creative Realty of CT LLC
Swipe
0
$419,900
270 New Britain Road #16, Berlin, CT 06037
Baths
1,401
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$300
Taxes
$5,603
HOA
$360
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$389,900
2
Bd
2
Baths
1,328
Sq. Ft.
95 S. Ridge Lane #E201, Berlin, CT 06037
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$389,900
95 S. Ridge Lane #E201, Berlin, CT 06037
Baths
1,328
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$294
Taxes
$6,115
HOA
$372
Year Built
2009
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days