My Account
06902
Map
Showing 1 to 10 of 60 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0429034 seconds)
‹
›
$1,900,000
5
Bd
4
Baths
4,810
Sq. Ft.
38 Brodwood Drive, Stamford, CT 06902
Brokered By:
Keller Williams Prestige Prop.
Swipe
0
$1,900,000
38 Brodwood Drive, Stamford, CT 06902
Baths
4,810
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$395
Taxes
$19,860
HOA
-
Year Built
1967
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
39 Minutes
›
$4,750,000
5
Bd
3
Baths
3,443
Sq. Ft.
215 Ocean Drive, Stamford, CT 06902
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$4,750,000
215 Ocean Drive, Stamford, CT 06902
Baths
3,443
Sq. Ft.
1.02
Acres
$/Sq. Ft.
$1,380
Taxes
$48,178
HOA
-
Year Built
1910
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Hour
›
$5,495,000
2
Bd
3
Baths
2,858
Sq. Ft.
250 Davenport Drive, Stamford, CT 06902
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$5,495,000
250 Davenport Drive, Stamford, CT 06902
Baths
2,858
Sq. Ft.
1.68
Acres
$/Sq. Ft.
$1,923
Taxes
$104,138
HOA
$188
Year Built
1950
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Hours
›
$2,500,000
4
Bd
3
Baths
3,741
Sq. Ft.
70 Kenilworth Drive, Stamford, CT 06902
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$2,500,000
70 Kenilworth Drive, Stamford, CT 06902
Baths
3,741
Sq. Ft.
0.47
Acres
$/Sq. Ft.
$668
Taxes
$33,156
HOA
$42
Year Built
1966
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Hours
›
$1,250,000
4
Bd
2
Baths
3,309
Sq. Ft.
702 Westover Road, Stamford, CT 06902
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$1,250,000
702 Westover Road, Stamford, CT 06902
Baths
3,309
Sq. Ft.
1.08
Acres
$/Sq. Ft.
$378
Taxes
$15,428
HOA
-
Year Built
1977
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Hours
›
$299,000
2
Bd
1
Baths
875
Sq. Ft.
71 Strawberry Hill Avenue #119, Stamford, CT 06902
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$299,000
71 Strawberry Hill Avenue #119, Stamford, CT 06902
Baths
875
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$342
Taxes
$3,501
HOA
$694
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
Sign In
1
Beds
1
Baths
939
Sq. Ft.
-
Acres
12407338
ID
$255,000
Stamford, CT 06902
Baths
939
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$272
Taxes
$4,953
HOA
$707
Year Built
1973
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
‹
›
$935,000
2
Bd
2
Baths
1,864
Sq. Ft.
18 Cook Road, Stamford, CT 06902
Brokered By:
Higgins Group Real Estate
Swipe
0
$935,000
18 Cook Road, Stamford, CT 06902
Baths
1,864
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$502
Taxes
$10,779
HOA
$54
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$1,225,000
2
Bd
2
Baths
1,550
Sq. Ft.
77 Havemeyer Lane #211, Stamford, CT 06902
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$1,225,000
77 Havemeyer Lane #211, Stamford, CT 06902
Baths
1,550
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$790
Taxes
$14,000
HOA
$991
Year Built
2008
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$314,990
2
Bd
1
Baths
810
Sq. Ft.
105 Richmond Hill Avenue #2, Stamford, CT 06902
Brokered By:
Serhant Connecticut, LLC
Swipe
0
$314,990
105 Richmond Hill Avenue #2, Stamford, CT 06902
Baths
810
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$389
Taxes
$3,217
HOA
$250
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days