My Account
06883
Map
Showing 1 to 10 of 26 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0242974 seconds)
‹
›
$1,495,000
4
Bd
4
Baths
3,339
Sq. Ft.
119 Kettle Creek Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$1,495,000
119 Kettle Creek Road, Weston, CT 06883
Baths
3,339
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$448
Taxes
$17,737
HOA
-
Year Built
1927
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Hours
›
$899,000
4
Bd
2
Baths
2,903
Sq. Ft.
27 Huckleberry Lane, Weston, CT 06883
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$899,000
27 Huckleberry Lane, Weston, CT 06883
Baths
2,903
Sq. Ft.
2.00
Acres
$/Sq. Ft.
$310
Taxes
$14,751
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$1,299,000
4
Bd
3
Baths
3,324
Sq. Ft.
26 Glory Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$1,299,000
26 Glory Road, Weston, CT 06883
Baths
3,324
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$391
Taxes
$14,284
HOA
-
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$2,995,000
5
Bd
4
Baths
6,456
Sq. Ft.
290 Lyons Plain Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$2,995,000
290 Lyons Plain Road, Weston, CT 06883
Baths
6,456
Sq. Ft.
2.96
Acres
$/Sq. Ft.
$464
Taxes
$32,610
HOA
-
Year Built
1765
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$2,000,000
6
Bd
4
Baths
5,574
Sq. Ft.
3 Hedgerow Common, Weston, CT 06883
Virtual
$2,000,000
3 Hedgerow Common, Weston, CT 06883
Single Family
6
Beds
4
Baths
5,574
Sq. Ft.
2.00
Acres
$/Sq. Ft.
$359
Taxes
$27,872
HOA
-
Year Built
1976
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$2,295,000
4
Bd
3
Baths
5,525
Sq. Ft.
32 Buttonball Lane, Weston, CT 06883
Brokered By:
The Riverside Realty Group
Swipe
0
$2,295,000
32 Buttonball Lane, Weston, CT 06883
Baths
5,525
Sq. Ft.
2.49
Acres
$/Sq. Ft.
$415
Taxes
$28,789
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$1,775,000
4
Bd
4
Baths
3,822
Sq. Ft.
129 Davis Hill Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$1,775,000
129 Davis Hill Road, Weston, CT 06883
Baths
3,822
Sq. Ft.
2.03
Acres
$/Sq. Ft.
$464
Taxes
$24,105
HOA
-
Year Built
1978
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$4,295,000
5
Bd
5
Baths
8,030
Sq. Ft.
48 Kettle Creek Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$4,295,000
48 Kettle Creek Road, Weston, CT 06883
Baths
8,030
Sq. Ft.
2.35
Acres
$/Sq. Ft.
$535
Taxes
$9,999
HOA
-
Year Built
2025
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$1,189,000
4
Bd
3
Baths
2,851
Sq. Ft.
24 N. Calvin Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
eRealty Advisors, Inc.
Swipe
0
$1,189,000
24 N. Calvin Road, Weston, CT 06883
Baths
2,851
Sq. Ft.
2.54
Acres
$/Sq. Ft.
$417
Taxes
$16,760
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$1,399,000
4
Bd
3
Baths
3,310
Sq. Ft.
10 Hyde Ridge Road, Weston, CT 06883
Brokered By:
Keller Williams Prestige Prop.
Swipe
0
$1,399,000
10 Hyde Ridge Road, Weston, CT 06883
Baths
3,310
Sq. Ft.
2.16
Acres
$/Sq. Ft.
$423
Taxes
$18,242
HOA
-
Year Built
1963
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days