My Account
06880
Map
Showing 1 to 10 of 78 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0373125 seconds)
‹
›
$10,500,000
4
Bd
5
Baths
10,522
Sq. Ft.
47 Charcoal Hill Road, Westport, CT 06880
Brokered By:
Serhant Connecticut, LLC
Swipe
0
$10,500,000
47 Charcoal Hill Road, Westport, CT 06880
Baths
10,522
Sq. Ft.
3.45
Acres
$/Sq. Ft.
$998
Taxes
$60,378
HOA
-
Year Built
1947
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
15 Hours
›
$3,995,000
6
Bd
5
Baths
9,025
Sq. Ft.
80 Bayberry Lane, Westport, CT 06880
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$3,995,000
80 Bayberry Lane, Westport, CT 06880
Single Family
6
Beds
5
Baths
9,025
Sq. Ft.
6.35
Acres
$/Sq. Ft.
$443
Taxes
$35,589
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
22 Hours
›
$999,000
3
Bd
1
Baths
1,890
Sq. Ft.
22 Fillow Street, Westport, CT 06880
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$999,000
22 Fillow Street, Westport, CT 06880
Baths
1,890
Sq. Ft.
0.40
Acres
$/Sq. Ft.
$529
Taxes
$7,582
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
23 Hours
›
$999,000
3
Bd
2
Baths
1,187
Sq. Ft.
23 W. Parish Road, Westport, CT 06880
Brokered By:
The Bridge Realty Inc.
Swipe
0
$999,000
23 W. Parish Road, Westport, CT 06880
Baths
1,187
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$842
Taxes
$7,985
HOA
-
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$3,650,000
6
Bd
6
Baths
6,751
Sq. Ft.
9 N. Ridge Road, Westport, CT 06880
Brokered By:
The Riverside Realty Group
Swipe
0
$3,650,000
9 N. Ridge Road, Westport, CT 06880
Single Family
6
Beds
6
Baths
6,751
Sq. Ft.
2.35
Acres
$/Sq. Ft.
$541
Taxes
$24,724
HOA
$167
Year Built
1971
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$4,995,700
4
Bd
4
Baths
4,000
Sq. Ft.
22 Dawn Drive, Westport, CT 06880
Brokered By:
Higgins Group Bedford Square
Swipe
0
$4,995,700
22 Dawn Drive, Westport, CT 06880
Baths
4,000
Sq. Ft.
1.50
Acres
$/Sq. Ft.
$1,249
Taxes
$9,999
HOA
-
Year Built
2026
Status
Active
FeeKeeper
FK
3 Days
›
$2,850,000
4
Bd
3
Baths
4,230
Sq. Ft.
24 Washington Avenue, Westport, CT 06880
Virtual
$2,850,000
24 Washington Avenue, Westport, CT 06880
Baths
4,230
Sq. Ft.
0.39
Acres
$/Sq. Ft.
$674
Taxes
$15,705
HOA
-
Year Built
1919
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$4,700,000
6
Bd
6
Baths
7,575
Sq. Ft.
21 Daniel Court, Westport, CT 06880
Brokered By:
Serhant Connecticut, LLC
Swipe
0
$4,700,000
21 Daniel Court, Westport, CT 06880
Single Family
6
Beds
6
Baths
7,575
Sq. Ft.
2.48
Acres
$/Sq. Ft.
$620
Taxes
$36,270
HOA
$167
Year Built
1994
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$1,460,000
2
Bd
2
Baths
1,416
Sq. Ft.
781 Post Road #102, Westport, CT 06880
Brokered By:
Boost Real Estate Group
Swipe
0
Virtual
$1,460,000
781 Post Road #102, Westport, CT 06880
Baths
1,416
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$1,031
Taxes
$9,999
HOA
$450
Year Built
2025
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$1,449,000
2
Bd
2
Baths
2,161
Sq. Ft.
104 Harvest Commons, Westport, CT 06880
Brokered By:
Higgins Group Real Estate
Swipe
0
Virtual
$1,449,000
104 Harvest Commons, Westport, CT 06880
Baths
2,161
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$671
Taxes
$8,668
HOA
$497
Year Built
1981
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days