My Account
06850
Map
Showing 1 to 10 of 23 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0220123 seconds)
‹
›
$4,500,000
6
Bd
5
Baths
25,115
Sq. Ft.
80-90 Comstock Hill Road, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$4,500,000
80-90 Comstock Hill Road, Norwalk, CT 06850
Single Family
6
Beds
5
Baths
25,115
Sq. Ft.
7.06
Acres
$/Sq. Ft.
$179
Taxes
$33,184
HOA
-
Year Built
1945
Status
Active
FeeKeeper
FK
1 Minute
›
$899,000
3
Bd
2
Baths
2,912
Sq. Ft.
19 Geneva Road, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$899,000
19 Geneva Road, Norwalk, CT 06850
Baths
2,912
Sq. Ft.
1.28
Acres
$/Sq. Ft.
$309
Taxes
$10,980
HOA
-
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Hours
›
$899,000
3
Bd
3
Baths
3,070
Sq. Ft.
2 Studio Lane, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$899,000
2 Studio Lane, Norwalk, CT 06850
Baths
3,070
Sq. Ft.
1.02
Acres
$/Sq. Ft.
$293
Taxes
$12,031
HOA
-
Year Built
1965
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$949,000
4
Bd
3
Baths
2,660
Sq. Ft.
2 Rising Road, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Keller Williams Prestige Prop.
Swipe
0
$949,000
2 Rising Road, Norwalk, CT 06850
Baths
2,660
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$357
Taxes
$10,657
HOA
-
Year Built
1952
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$950,000
3
Bd
2
Baths
1,982
Sq. Ft.
571 Belden Hill Road, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
RE/MAX Heritage
Swipe
0
$950,000
571 Belden Hill Road, Norwalk, CT 06850
Baths
1,982
Sq. Ft.
0.59
Acres
$/Sq. Ft.
$479
Taxes
$11,845
HOA
-
Year Built
1993
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$289,000
2
Bd
1
Baths
938
Sq. Ft.
11 Bedford Avenue #Q2, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$289,000
11 Bedford Avenue #Q2, Norwalk, CT 06850
Baths
938
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$308
Taxes
$3,324
HOA
$524
Year Built
1955
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$1,450,000
4
Bd
3
Baths
5,120
Sq. Ft.
14 Fullmar Lane, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
WEB Realty Company
Swipe
0
$1,450,000
14 Fullmar Lane, Norwalk, CT 06850
Baths
5,120
Sq. Ft.
1.01
Acres
$/Sq. Ft.
$283
Taxes
$15,015
HOA
-
Year Built
1953
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$489,900
2
Bd
2
Baths
1,137
Sq. Ft.
76 New Canaan Avenue #3, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Preston Gray Real Estate
Swipe
0
$489,900
76 New Canaan Avenue #3, Norwalk, CT 06850
Baths
1,137
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$431
Taxes
$6,151
HOA
$425
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$899,900
5
Bd
4
Baths
2,554
Sq. Ft.
21 Redcoat Road, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$899,900
21 Redcoat Road, Norwalk, CT 06850
Baths
2,554
Sq. Ft.
1.00
Acres
$/Sq. Ft.
$352
Taxes
$11,040
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
10 Days
›
$395,000
1
Bd
1
Baths
778
Sq. Ft.
15 Perry Avenue #A9, Norwalk, CT 06850
Brokered By:
Marr Caruso Realty Group
Swipe
0
$395,000
15 Perry Avenue #A9, Norwalk, CT 06850
Baths
778
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$508
Taxes
$4,661
HOA
$316
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days