My Account
06830
Map
Showing 1 to 10 of 22 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0283348 seconds)
‹
›
$5,850,000
6
Bd
5
Baths
4,758
Sq. Ft.
26 Round Hill Road, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$5,850,000
26 Round Hill Road, Greenwich, CT 06830
Single Family
6
Beds
5
Baths
4,758
Sq. Ft.
1.49
Acres
$/Sq. Ft.
$1,230
Taxes
$26,440
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$375,000
0
Bd
1
Baths
400
Sq. Ft.
52 Lafayette Place #1F, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Mike Parelli Real Estate, LLC
Swipe
0
$375,000
52 Lafayette Place #1F, Greenwich, CT 06830
Baths
400
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$938
Taxes
$1,700
HOA
$0
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$949,000
3
Bd
2
Baths
1,627
Sq. Ft.
128 Putnam Park, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$949,000
128 Putnam Park, Greenwich, CT 06830
Baths
1,627
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$583
Taxes
-
HOA
$1,594
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
9 Days
›
$2,995,000
3
Bd
3
Baths
3,218
Sq. Ft.
1 Old Church Road #6, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$2,995,000
1 Old Church Road #6, Greenwich, CT 06830
Baths
3,218
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$931
Taxes
$18,206
HOA
$1,253
Year Built
1984
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Days
›
$1,950,000
4
Bd
2
Baths
3,392
Sq. Ft.
21 W. Division Street, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Mike Parelli Real Estate, LLC
Swipe
0
$1,950,000
21 W. Division Street, Greenwich, CT 06830
Baths
3,392
Sq. Ft.
0.14
Acres
$/Sq. Ft.
$575
Taxes
$6,717
HOA
-
Year Built
1995
Status
Active
FeeKeeper
FK
30 Days
›
$895,000
2
Bd
2
Baths
1,227
Sq. Ft.
28 Putnam Park, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Douglas Elliman of Connecticut
Swipe
0
$895,000
28 Putnam Park, Greenwich, CT 06830
Baths
1,227
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$729
Taxes
-
HOA
$1,237
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
39 Days
›
$775,000
2
Bd
2
Baths
1,218
Sq. Ft.
148 Putnam Park, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Sotheby''s International Realty
Swipe
0
$775,000
148 Putnam Park, Greenwich, CT 06830
Baths
1,218
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$636
Taxes
-
HOA
$1,093
Year Built
1950
Status
Active
FeeKeeper
FK
39 Days
Sign In
3
Beds
2
Baths
2,240
Sq. Ft.
-
Acres
12338659
ID
$1,150,000
Greenwich, CT 06830
Baths
2,240
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$513
Taxes
$7,319
HOA
-
Year Built
2005
Status
Active
FeeKeeper
FK
39 Days
‹
›
$739,000
2
Bd
1
Baths
985
Sq. Ft.
2 Putnam Hill #1A, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$739,000
2 Putnam Hill #1A, Greenwich, CT 06830
Baths
985
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$750
Taxes
-
HOA
$1,234
Year Built
1908
Status
Active
FeeKeeper
FK
41 Days
›
$535,000
1
Bd
1
Baths
740
Sq. Ft.
50 Lafayette Place #2H, Greenwich, CT 06830
Brokered By:
Keller Williams Prestige Prop.
Swipe
0
$535,000
50 Lafayette Place #2H, Greenwich, CT 06830
Baths
740
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$723
Taxes
$2,767
HOA
$595
Year Built
1956
Status
Active
FeeKeeper
FK
45 Days