My Account
06807
Map
Showing 1 to 6 of 6 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.018776 seconds)
‹
›
$1,150,000
2
Bd
3
Baths
2,042
Sq. Ft.
6 Caroline Farms Road #4, Greenwich, CT 06807
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$1,150,000
6 Caroline Farms Road #4, Greenwich, CT 06807
Baths
2,042
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$563
Taxes
$6,629
HOA
$400
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$1,575,000
2
Bd
2
Baths
1,573
Sq. Ft.
115 River Road #APT 3, Greenwich, CT 06807
Brokered By:
Sotheby''s International Realty
Swipe
0
Virtual
$1,575,000
115 River Road #APT 3, Greenwich, CT 06807
Baths
1,573
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$1,001
Taxes
$6,036
HOA
$700
Year Built
1984
Status
Active
FeeKeeper
FK
19 Days
›
$1,050,000
4
Bd
2
Baths
1,954
Sq. Ft.
50 Valleywood Road, Greenwich, CT 06807
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$1,050,000
50 Valleywood Road, Greenwich, CT 06807
Baths
1,954
Sq. Ft.
0.30
Acres
$/Sq. Ft.
$537
Taxes
$8,238
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Days
›
$2,650,000
4
Bd
4
Baths
3,408
Sq. Ft.
47 Ridge Street, Greenwich, CT 06807
Brokered By:
Houlihan Lawrence
Swipe
0
$2,650,000
47 Ridge Street, Greenwich, CT 06807
Baths
3,408
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$778
Taxes
$8,444
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days
›
$914,000
2
Bd
2
Baths
1,270
Sq. Ft.
15 River Road #205, Greenwich, CT 06807
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$914,000
15 River Road #205, Greenwich, CT 06807
Baths
1,270
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$720
Taxes
$6,085
HOA
$809
Year Built
1979
Status
Active
FeeKeeper
FK
44 Days
›
$2,600,000
4
Bd
4
Baths
3,826
Sq. Ft.
681 River Road, Greenwich, CT 06807
Brokered By:
Berkshire Hathaway NE Prop.
Swipe
0
Virtual
$2,600,000
681 River Road, Greenwich, CT 06807
Baths
3,826
Sq. Ft.
2.32
Acres
$/Sq. Ft.
$680
Taxes
$17,174
HOA
-
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
164 Days