My Account
06801
Map
Showing 1 to 10 of 19 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0219409 seconds)
‹
›
$725,000
4
Bd
2
Baths
3,144
Sq. Ft.
17 Wolfpits Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$725,000
17 Wolfpits Road, Bethel, CT 06801
Baths
3,144
Sq. Ft.
0.93
Acres
$/Sq. Ft.
$231
Taxes
$13,594
HOA
-
Year Built
1977
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$450,000
3
Bd
2
Baths
2,420
Sq. Ft.
10 Brookwood Drive, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$450,000
10 Brookwood Drive, Bethel, CT 06801
Baths
2,420
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$186
Taxes
$6,403
HOA
-
Year Built
1965
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$849,000
4
Bd
2
Baths
2,459
Sq. Ft.
13 Aunt Pattys Lane, Bethel, CT 06801
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$849,000
13 Aunt Pattys Lane, Bethel, CT 06801
Baths
2,459
Sq. Ft.
1.99
Acres
$/Sq. Ft.
$345
Taxes
$11,288
HOA
-
Year Built
1985
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$500,000
4
Bd
1
Baths
1,738
Sq. Ft.
21 Topstone Drive, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Compass Connecticut, LLC
Swipe
0
$500,000
21 Topstone Drive, Bethel, CT 06801
Baths
1,738
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$288
Taxes
$7,293
HOA
-
Year Built
1959
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Days
›
$499,999
3
Bd
1
Baths
1,974
Sq. Ft.
95 Hoyts Hill, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Real Estate Professionals of C
Swipe
0
$499,999
95 Hoyts Hill, Bethel, CT 06801
Baths
1,974
Sq. Ft.
0.72
Acres
$/Sq. Ft.
$253
Taxes
$7,069
HOA
-
Year Built
1972
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
8 Days
›
$1,089,999
5
Bd
4
Baths
3,751
Sq. Ft.
137 Rockwell Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
Virtual
$1,089,999
137 Rockwell Road, Bethel, CT 06801
Baths
3,751
Sq. Ft.
1.08
Acres
$/Sq. Ft.
$291
Taxes
$12,742
HOA
-
Year Built
1760
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$719,900
3
Bd
3
Baths
2,346
Sq. Ft.
16 Hunting Ridge Lane, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$719,900
16 Hunting Ridge Lane, Bethel, CT 06801
Baths
2,346
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$307
Taxes
$11,022
HOA
$460
Year Built
2021
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$589,000
4
Bd
3
Baths
2,052
Sq. Ft.
6 Jacklin Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Patriot Realty Group
Swipe
0
$589,000
6 Jacklin Road, Bethel, CT 06801
Baths
2,052
Sq. Ft.
1.86
Acres
$/Sq. Ft.
$287
Taxes
$9,698
HOA
-
Year Built
1978
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$559,000
3
Bd
1
Baths
1,032
Sq. Ft.
9 Pleasant Rise, Bethel, CT 06801
Brokered By:
The Bridge Realty Inc.
Swipe
0
$559,000
9 Pleasant Rise, Bethel, CT 06801
Baths
1,032
Sq. Ft.
0.21
Acres
$/Sq. Ft.
$542
Taxes
$5,890
HOA
-
Year Built
1957
Status
Active
FeeKeeper
FK
26 Days
›
$985,000
4
Bd
2
Baths
3,586
Sq. Ft.
132 Codfish Hill Road, Bethel, CT 06801
Brokered By:
Keller Williams Realty
Swipe
0
$985,000
132 Codfish Hill Road, Bethel, CT 06801
Baths
3,586
Sq. Ft.
3.57
Acres
$/Sq. Ft.
$275
Taxes
$18,937
HOA
-
Year Built
2009
Status
Active
FeeKeeper
FK
36 Days