My Account
06795
Map
Showing 1 to 10 of 20 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0215766 seconds)
‹
›
$525,000
3
Bd
3
Baths
1,958
Sq. Ft.
80 Old Baird Road, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Better Living Realty, LLC
Swipe
0
$525,000
80 Old Baird Road, Watertown, CT 06795
Baths
1,958
Sq. Ft.
1.78
Acres
$/Sq. Ft.
$268
Taxes
$8,125
HOA
-
Year Built
2016
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
23 Hours
›
$599,900
4
Bd
3
Baths
2,225
Sq. Ft.
635 Northfield Road, Watertown, CT 06795
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
$599,900
635 Northfield Road, Watertown, CT 06795
Baths
2,225
Sq. Ft.
2.34
Acres
$/Sq. Ft.
$270
Taxes
$8,180
HOA
-
Year Built
1840
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$389,900
3
Bd
2
Baths
1,439
Sq. Ft.
61 Prospect Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$389,900
61 Prospect Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,439
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$271
Taxes
$5,230
HOA
-
Year Built
1932
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$210,000
1
Bd
1
Baths
676
Sq. Ft.
243 Echo Lake Road, Watertown, CT 06795
Brokered By:
NextHome Real Estate Services
Swipe
0
Virtual
$210,000
243 Echo Lake Road, Watertown, CT 06795
Baths
676
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$311
Taxes
$1,737
HOA
$176
Year Built
2024
Status
Active
FeeKeeper
FK
6 Days
›
$499,900
4
Bd
3
Baths
2,496
Sq. Ft.
541 Middlebury Road, Watertown, CT 06795
Brokered By:
West View Properties, LLC
Swipe
0
$499,900
541 Middlebury Road, Watertown, CT 06795
Baths
2,496
Sq. Ft.
1.04
Acres
$/Sq. Ft.
$200
Taxes
$8,239
HOA
-
Year Built
1989
Status
Active
FeeKeeper
FK
7 Days
›
$450,000
3
Bd
2
Baths
1,557
Sq. Ft.
52 Wheeler Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Alpha Capital Realty, LLC
Swipe
0
$450,000
52 Wheeler Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,557
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$289
Taxes
$5,905
HOA
-
Year Built
1840
Status
Active
FeeKeeper
FK
11 Days
›
$399,900
4
Bd
1
Baths
1,716
Sq. Ft.
60 Belden Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$399,900
60 Belden Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,716
Sq. Ft.
0.50
Acres
$/Sq. Ft.
$233
Taxes
$6,113
HOA
-
Year Built
1963
Status
Active
FeeKeeper
FK
15 Days
›
$659,000
4
Bd
2
Baths
2,475
Sq. Ft.
65 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$659,000
65 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Baths
2,475
Sq. Ft.
0.82
Acres
$/Sq. Ft.
$266
Taxes
$11,738
HOA
-
Year Built
2022
Status
Active
FeeKeeper
FK
16 Days
›
$350,000
2
Bd
1
Baths
1,034
Sq. Ft.
251 Riverside Street, Watertown, CT 06795
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$350,000
251 Riverside Street, Watertown, CT 06795
Baths
1,034
Sq. Ft.
0.23
Acres
$/Sq. Ft.
$338
Taxes
$5,246
HOA
-
Year Built
1920
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Days
›
$759,000
4
Bd
3
Baths
2,757
Sq. Ft.
50 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Brokered By:
Regency Real Estate, LLC
Swipe
0
$759,000
50 J Ryan Way, Watertown, CT 06795
Baths
2,757
Sq. Ft.
0.95
Acres
$/Sq. Ft.
$275
Taxes
$13,466
HOA
-
Year Built
2023
Status
Active
FeeKeeper
FK
27 Days