My Account
06794
Map
Showing 1 to 5 of 5 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0152303 seconds)
‹
›
$799,000
2
Bd
2
Baths
3,335
Sq. Ft.
12 Juniper Meadow Road, Washington, CT 06794
Brokered By:
W. Raveis Lifestyles Realty
Swipe
0
$799,000
12 Juniper Meadow Road, Washington, CT 06794
Baths
3,335
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$240
Taxes
$3,641
HOA
$801
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
38 Days
›
$549,000
2
Bd
2
Baths
2,383
Sq. Ft.
21 Juniper Meadow Road, Washington, CT 06794
Brokered By:
W. Raveis Lifestyles Realty
Swipe
0
$549,000
21 Juniper Meadow Road, Washington, CT 06794
Baths
2,383
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$230
Taxes
$3,081
HOA
$801
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
45 Days
›
$490,000
2
Bd
1
Baths
1,584
Sq. Ft.
37 Church Hill Road, Washington, CT 06794
Brokered By:
Century 21 AllPoints Realty
Swipe
0
$490,000
37 Church Hill Road, Washington, CT 06794
Baths
1,584
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$309
Taxes
$3,183
HOA
-
Year Built
1962
Status
Active
FeeKeeper
FK
59 Days
›
$635,000
2
Bd
3
Baths
2,144
Sq. Ft.
19 Juniper Meadow Road, Washington, CT 06794
Brokered By:
W. Raveis Lifestyles Realty
Swipe
0
$635,000
19 Juniper Meadow Road, Washington, CT 06794
Baths
2,144
Sq. Ft.
-
Acres
$/Sq. Ft.
$296
Taxes
$3,138
HOA
$738
Year Built
1986
Status
Active
FeeKeeper
FK
81 Days
›
$5,995,000
7
Bd
8
Baths
6,351
Sq. Ft.
85 W. Church Hill Road, Washington, CT 06794
Brokered By:
Klemm Real Estate Inc
Swipe
0
$5,995,000
85 W. Church Hill Road, Washington, CT 06794
Single Family
7
Beds
8
Baths
6,351
Sq. Ft.
14.91
Acres
$/Sq. Ft.
$944
Taxes
$31,751
HOA
-
Year Built
2013
Status
Active
FeeKeeper
FK
334 Days