My Account
06787
Map
Showing 1 to 8 of 8 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0173974 seconds)
‹
›
$339,000
3
Bd
1
Baths
1,232
Sq. Ft.
188 Litchfield Street, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
W. Raveis Lifestyles Realty
Swipe
0
$339,000
188 Litchfield Street, Thomaston, CT 06787
Baths
1,232
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$275
Taxes
$4,552
HOA
-
Year Built
1880
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
1 Day
›
$349,900
3
Bd
1
Baths
1,392
Sq. Ft.
232 High Street, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
Better Living Realty, LLC
Swipe
0
$349,900
232 High Street, Thomaston, CT 06787
Baths
1,392
Sq. Ft.
0.28
Acres
$/Sq. Ft.
$251
Taxes
$5,043
HOA
-
Year Built
1920
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$425,000
3
Bd
2
Baths
1,607
Sq. Ft.
94 Bayberry Drive, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
Better Living Realty, LLC
Swipe
0
$425,000
94 Bayberry Drive, Thomaston, CT 06787
Baths
1,607
Sq. Ft.
1.84
Acres
$/Sq. Ft.
$264
Taxes
$6,435
HOA
-
Year Built
1977
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$419,900
4
Bd
2
Baths
1,938
Sq. Ft.
75 Lynnrich Drive, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
Town & Country Real Estate
Swipe
0
$419,900
75 Lynnrich Drive, Thomaston, CT 06787
Baths
1,938
Sq. Ft.
0.80
Acres
$/Sq. Ft.
$217
Taxes
$7,640
HOA
-
Year Built
1968
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$800,000
4
Bd
4
Baths
5,729
Sq. Ft.
341 High St Ext , Thomaston, CT 06787
Brokered By:
William Pitt Sotheby''s Int''l
Swipe
0
$800,000
341 High St Ext , Thomaston, CT 06787
Baths
5,729
Sq. Ft.
3.69
Acres
$/Sq. Ft.
$140
Taxes
$17,569
HOA
-
Year Built
2001
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$259,900
3
Bd
1
Baths
1,377
Sq. Ft.
104 Judson Street, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$259,900
104 Judson Street, Thomaston, CT 06787
Baths
1,377
Sq. Ft.
0.11
Acres
$/Sq. Ft.
$189
Taxes
$4,129
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
18 Days
›
$525,000
3
Bd
3
Baths
2,144
Sq. Ft.
211 Cedar Mountain Road, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
Virtual
$525,000
211 Cedar Mountain Road, Thomaston, CT 06787
Baths
2,144
Sq. Ft.
0.92
Acres
$/Sq. Ft.
$245
Taxes
$6,908
HOA
-
Year Built
1993
Status
Active
FeeKeeper
FK
20 Days
›
$279,900
4
Bd
2
Baths
1,831
Sq. Ft.
178 Litchfield Street, Thomaston, CT 06787
Brokered By:
RE/MAX Right Choice
Swipe
0
$279,900
178 Litchfield Street, Thomaston, CT 06787
Baths
1,831
Sq. Ft.
0.53
Acres
$/Sq. Ft.
$153
Taxes
$4,863
HOA
-
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
24 Days