My Account
06786
Map
Showing 1 to 10 of 12 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0201231 seconds)
‹
›
$445,000
3
Bd
2
Baths
1,711
Sq. Ft.
323 Town Hill Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$445,000
323 Town Hill Road, Plymouth, CT 06786
Baths
1,711
Sq. Ft.
2.49
Acres
$/Sq. Ft.
$260
Taxes
$7,891
HOA
-
Year Built
1987
Status
Active
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$569,900
3
Bd
2
Baths
2,363
Sq. Ft.
52 Old Farm Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
RE/MAX RISE
Swipe
0
$569,900
52 Old Farm Road, Plymouth, CT 06786
Baths
2,363
Sq. Ft.
2.37
Acres
$/Sq. Ft.
$241
Taxes
$10,304
HOA
-
Year Built
2004
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$420,000
4
Bd
1
Baths
1,814
Sq. Ft.
100 S. Main Street, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Pacheco & Co.
Swipe
0
$420,000
100 S. Main Street, Plymouth, CT 06786
Baths
1,814
Sq. Ft.
0.52
Acres
$/Sq. Ft.
$232
Taxes
$5,628
HOA
-
Year Built
1946
Status
Active
FeeKeeper
FK
12 Days
›
$624,900
4
Bd
2
Baths
2,460
Sq. Ft.
27 Maggie Court, Plymouth, CT 06786
Virtual
$624,900
27 Maggie Court, Plymouth, CT 06786
Baths
2,460
Sq. Ft.
1.11
Acres
$/Sq. Ft.
$254
Taxes
$9,969
HOA
-
Year Built
2007
Status
Active
FeeKeeper
FK
13 Days
›
$325,000
2
Bd
1
Baths
940
Sq. Ft.
19 Club Lane, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
Virtual
$325,000
19 Club Lane, Plymouth, CT 06786
Baths
940
Sq. Ft.
0.34
Acres
$/Sq. Ft.
$346
Taxes
$5,310
HOA
$20
Year Built
1940
Status
Active
FeeKeeper
FK
18 Days
›
$525,000
4
Bd
2
Baths
2,892
Sq. Ft.
316 Allentown Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$525,000
316 Allentown Road, Plymouth, CT 06786
Baths
2,892
Sq. Ft.
1.68
Acres
$/Sq. Ft.
$182
Taxes
$7,451
HOA
-
Year Built
1918
Status
Active
FeeKeeper
FK
21 Days
›
$469,900
4
Bd
1
Baths
1,691
Sq. Ft.
5 Sylvan Avenue, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
William Raveis Real Estate
Swipe
0
$469,900
5 Sylvan Avenue, Plymouth, CT 06786
Baths
1,691
Sq. Ft.
0.41
Acres
$/Sq. Ft.
$278
Taxes
$5,396
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
21 Days
›
$335,000
3
Bd
1
Baths
1,020
Sq. Ft.
50 Fall Mountain Lake Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Telesh Realty LLC
Swipe
0
Virtual
$335,000
50 Fall Mountain Lake Road, Plymouth, CT 06786
Baths
1,020
Sq. Ft.
0.20
Acres
$/Sq. Ft.
$328
Taxes
$3,667
HOA
$18
Year Built
1942
Status
Active
FeeKeeper
FK
29 Days
›
$599,999
4
Bd
2
Baths
3,264
Sq. Ft.
170 E. Plymouth Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Coldwell Banker Realty
Swipe
0
$599,999
170 E. Plymouth Road, Plymouth, CT 06786
Baths
3,264
Sq. Ft.
2.08
Acres
$/Sq. Ft.
$184
Taxes
$8,825
HOA
-
Year Built
1791
Status
Active
FeeKeeper
FK
31 Days
›
$364,900
2
Bd
2
Baths
1,268
Sq. Ft.
245 E. Plymouth Road, Plymouth, CT 06786
Brokered By:
Country Manor Realty
Swipe
0
$364,900
245 E. Plymouth Road, Plymouth, CT 06786
Baths
1,268
Sq. Ft.
0.69
Acres
$/Sq. Ft.
$288
Taxes
$6,149
HOA
-
Year Built
1960
Status
Active
FeeKeeper
FK
33 Days