My Account
06779
Map
Showing 1 to 6 of 6 Homes
Price Per Sq/Ft
Request time (0.0159331 seconds)
‹
›
$399,900
3
Bd
1
Baths
1,382
Sq. Ft.
603 Sunnyside Avenue, Watertown, CT 06779
Brokered By:
Beycome of Connecticut
Swipe
0
$399,900
603 Sunnyside Avenue, Watertown, CT 06779
Baths
1,382
Sq. Ft.
0.41
Acres
$/Sq. Ft.
$289
Taxes
$5,471
HOA
-
Year Built
1952
Status
Active
FeeKeeper
FK
14 Minutes
›
$400,000
3
Bd
2
Baths
1,344
Sq. Ft.
70 Laurel Ridge, Watertown, CT 06779
Brokered By:
Lamacchia Realty
Swipe
0
$400,000
70 Laurel Ridge, Watertown, CT 06779
Baths
1,344
Sq. Ft.
0.79
Acres
$/Sq. Ft.
$298
Taxes
$6,683
HOA
-
Year Built
1988
Status
Active
FeeKeeper
FK
5 Hours
›
$309,900
2
Bd
1
Baths
1,228
Sq. Ft.
74 Pullen Avenue, Watertown, CT 06779
Brokered By:
Showcase Realty, Inc.
Swipe
0
$309,900
74 Pullen Avenue, Watertown, CT 06779
Baths
1,228
Sq. Ft.
0.10
Acres
$/Sq. Ft.
$252
Taxes
$4,998
HOA
-
Year Built
1939
Status
Active
FeeKeeper
FK
2 Days
›
$439,900
3
Bd
3
Baths
2,032
Sq. Ft.
78 Shaw Farm Road, Watertown, CT 06779
Brokered By:
West View Properties, LLC
Swipe
0
$439,900
78 Shaw Farm Road, Watertown, CT 06779
Baths
2,032
Sq. Ft.
0.46
Acres
$/Sq. Ft.
$216
Taxes
$7,101
HOA
-
Year Built
1990
Status
Coming Soon
FeeKeeper
FK
4 Days
›
$425,000
4
Bd
2
Baths
1,558
Sq. Ft.
77 Hubbell Avenue, Watertown, CT 06779
Brokered By:
Lamacchia Realty
Swipe
0
$425,000
77 Hubbell Avenue, Watertown, CT 06779
Baths
1,558
Sq. Ft.
0.17
Acres
$/Sq. Ft.
$273
Taxes
$7,260
HOA
-
Year Built
1947
Status
Active
FeeKeeper
FK
35 Days
›
$265,000
2
Bd
2
Baths
977
Sq. Ft.
54 Buckingham Street, Watertown, CT 06779
Brokered By:
BHGRE Gaetano Marra Homes
Swipe
0
$265,000
54 Buckingham Street, Watertown, CT 06779
Baths
977
Sq. Ft.
0.19
Acres
$/Sq. Ft.
$271
Taxes
$1,848
HOA
-
Year Built
1890
Status
Active
FeeKeeper
FK
159 Days